Szybka realizacja zamówień. Darmowa dostawa powyżej 150 zł, przy płatności z góry

Legowisko dla west highland white teriera

Brak produktów

Małe, białe pieski o miłym uosobieniu. Radosne i chętne do zabawy. Tak w skrócie można opisać popularne westy. Rasa należy do grupy terrierów i została wyhodowana z myślą o polowaniach na małą zwierzynę.

Dzisiaj west pełni głównie funkcję psa do towarzystwa. Jest żwawy, wesoły i bardzo aktywny. Przyjaźnie nastawiony do innych psów. Pomimo niewielkiego ciałka i krótkich łapek potrzebuje dziennie sporej dawki aktywności. W końcu to terrier. Można z nim biegać lub uprawiać agility. To idealny towarzysz dla osób prowadzących sportowy tryb życia, a marzących o psie niewielkich rozmiarów.

West highland white terier ma gęstą, białą szatę, która wymaga regularnej pielęgnacji, a zwłaszcza trymowania. Westy gubią też sporo włosa w okresie linienia. Dlatego też przy wyborze legowiska dla westa warto zwrócić uwagę na materiał z jakiego wykonane jest posłanie. Tkanina tapicerska będzie idealna, bo jest łatwa w czyszczeniu. Warto też pomyśleć o antyalergicznym wypełnieniu legowiska, gdyż westy są psami ze skłonnością do alergii skórnych i chorób oczu. Dla westa sprawdzi się legowisko z wypełnieniem z kulki silikonowej.