Szybka realizacja zamówień. Darmowa dostawa powyżej 150 zł, przy płatności z góry

Legowisko dla setera irlandzkiego

Sortowanie
 • Brązowe legowisko dla psa serii Platinum
  Legowisko dla psa – seria PLATINUM, rozmiar L
 • Legowisko dla psa z imieniem
  Legowisko dla psa – seria PLATINUM PLUS, rozmiar L
 • Czarne legowisko dla psa z imieniem
  Legowisko dla psa – seria PLATINUM BLACK, rozmiar L
 • Legowisko dla psa serii Platinum Oreo
  Legowisko dla psa – seria PLATINUM OREO, rozmiar L

Setery irlandzkie to duże psy o bardzo łagodnym usposobieniu. Charakteryzuje je piękna rdzawa szata i smukła budowa ciała. Kiedyś hodowane były głównie w celach myśliwskich. Miały polować przede wszystkim na bażanty, kaczki i kuropatwy. Dziś są psami do towarzystwa, ale trzeba pamiętać o ich myśliwskim instynkcie.

Setery są wiecznymi optymistami. To psy, które nieustannie cieszą się, są radosne, chcą biegać i bawić się. Potrzebują bardzo dużej ilości ruchu, otwartych przestrzeni do węszenia oraz pracy z człowiekiem. Są przyjazne dla innych zwierząt i szybko nawiązują relację z najmłodszymi członkami rodziny.

Setery są bardzo bystre. Chętnie wykonują polecenia człowieka, ale wymagają sporej cierpliwości i konsekwencji. Późno dojrzewają psychicznie i jeśli tylko zdrowie im pozwala, to do później starości zachowują młodzieńczą energię.

W domu lubią poleniuchować, najchętniej na kanapie. W legowiskach rozciągają się we wszystkie strony. Lubią posłania dopasowane do swojej wielkości. Legowisko dla setera irlandzkiego musi mieć miękkie i solidne wypełnienie. Kulka silikonowa sprawdzi się idealnie. Trzeba też zwrócić uwagę na możliwość prania legowiska. Ważne, by było rozbieralne. Setery ucieszą się z dodatkowych poduszek w legowisku.
Podobne posłania można zamówić dla goldena retrievera, labradora czy tollera.