Szybka realizacja zamówień . Darmowa dostawa powyżej 150 zł .

Legowisko dla pudla toya

Sortowanie
  Nazwa produktu Zdjęcie produktu Cena produktu Opcja
 • łóżeczko dla psa
  Legowisko dla psa – seria PLATINUM WHITE, rozmiar S
 • czarne legowisko
  Legowisko dla psa – seria PLATINUM BLACK, rozmiar S
 • beżowe legowisko dla psa
  Beżowe legowisko dla psa – seria PLATINUM, rozmiar S
 • brązowe legowisko dla psa
  Brązowe legowisko dla psa – seria PLATINUM, rozmiar S
 • ciemnoszare legowisko dla psa
  Ciemnoszare legowisko dla psa – seria PLATINUM, rozmiar S
 • posłanie dla psa
  Jasnoszare legowisko dla psa – seria PLATINUM, rozmiar S
 • legowisko dla psa
  Szare/ciemnoszare legowisko dla psa – seria PLATINUM PLUS, rozmiar S
 • legowisko dla pieska
  Beżowe/brązowe legowisko dla psa – seria PLATINUM PLUS, rozmiar S
 • różowe legowisko dla psa
  Różowe legowisko dla psa – seria PLATINUM pink, rozmiar S
 • łóżeczko dla psa
  Legowisko dla psa – seria PLATINUM WHITE, rozmiar M
 • czarne legowisko
  Legowisko dla psa – seria PLATINUM BLACK, rozmiar M
 • beżowe legowisko dla psa
  Beżowe legowisko dla psa – seria PLATINUM, rozmiar M

Pudel toy jest najmniejszą odmianą pudla. Mały, elegancki i inteligentny piesek urzeka swoim wyglądem i charakterem. W Polsce nie jest zbyt często spotykany, ale powoli staje się coraz bardziej popularny.

Od pudla dużego, średniego i miniaturowego wyróżnia go długowieczność. Pieski tej rasy żyją nawet do 15 lat. Dawniej wszystkie pudle były wykorzystywane jako psy myśliwskie. Dzisiaj są głównie psami do towarzystwa. Pudel toy potrzebuje dużo ruchu i aktywności. Lubi spędzać czas z człowiekiem. Jest jednym z najbardziej inteligentnych ras psów. Z ułożeniem pudla toya powinien sobie poradzić nawet początkujący właściciel. Trzeba pamiętać, by codziennie zapewnić psu odpowiednią dawkę ruchu i zajęcia absorbujące jego umysł.

Pudel toy lubi wodę. Należy liczyć się z tym, że na swojej gęstej szacie będzie przynosił brud. Dlatego też legowisko dla pudla toya powinno być rozbieralne, aby łatwo można było je czyścić. Warto też zadbać o legowisko z tkaniny tapicerskiej, z której bez problemu będzie można usunąć jego włos. Legowisko dla psa to idealne miejsce do wypoczynku po aktywnym dniu.

Wygodne legowisko dla pudla toya

Choć dziś pudel toy kojarzy się przede wszystkim z uroczym psem do towarzystwa, rasa ta wyhodowana została w celach myśliwskich. Pozostałością po czasach polowań jest śmiały charakter pudla toya – to psy bardzo radosne, chętne do zabawy i towarzyskie. Wbrew pozorom, dotrzymają kroku nawet bardzo aktywnemu właścicielowi.

Ten najmniejszy ze wszystkich typów pudla toy lubi biegać, aportować i uczyć się nowych komend. Podobnie jak pudle duże, średnie i miniaturowe, toy bardzo lubi pływanie. Dobrze znosi obecność innych zwierząt domowych oraz dzieci, dlatego dostosowanie się do warunków w nowym domu nie sprawia mu większych problemów.

Dla dobrego samopoczucia pudla toya należy zapewnić mu odpowiednią dawkę aktywności ruchowej oraz uwagi. Po zabawie pudel chętnie odpoczywa w wygodnym legowisku dla psa, oczywiście stale mając na oku swojego drogiego właściciela.

Jakie posłanie dla pudla toya wybrać?

Dobre legowisko dla psa rasy pudel toy powinno występować w rozmiarze S lub M – wówczas zwierzak swobodnie będzie mógł przewracać się na nim w trakcie snu. Ważne jest również odpowiednie wypełnienie, które odizoluje pieska od twardej podłogi, a jednocześnie nie będzie odgniatać się przy długotrwałym użytkowaniu. Takie właściwości zapewnia kulka silikonowa – jeden z najlepszych materiałów stosowanych w produkcji psich posłań.

Posłanie dla pudla toya musi być łatwe w czyszczeniu, ponieważ te psy bardzo lubią się ubrudzić. Nie zdziw się więc, gdy podczas spaceru twój pudel nieoczekiwanie wskoczy do stawu czy zechce zwiedzić pobliskie zarośla. Zwierzak może nanosić do posłania brud z zewnątrz, dlatego powinno ono posiadać zdejmowany pokrowiec, który można wyprać w pralce.

Legowiska dla toya z tkaniny tapicerskiej

Pokrowce naszych legowisk szyjemy z wytrzymałej tkaniny tapicerskiej – łatwej w czyszczeniu i miłej w dotyku. Zapewniamy, że długo będzie prezentowała się świetnie, nawet przy temperamentnym pudlu toyu.

Pudel toy występuje w bardzo wielu kolorach – od czarnego, poprzez szary i brązowy, aż po rudy i biały. Jak każdy pudel, posiada gęstą, kręconą sierść, która nie linieje bardzo intensywnie. Gdy jej fragmenty pojawią się na posłaniu, łatwo usuniesz je za pomocą odkurzacza.

Posłanie hipoalergiczne bezpieczne dla psich oczu

Należy pamiętać, że pudle toy są predysponowane do chorób oczu, w tym m. in. do ich częstych infekcji. Aby im zapobiec, należy dbać o higienę zwierzaka, również poprzez dobór właściwego legowiska. Posłanie dla psa wypełnione hipoalergicznym silikonem, stosowanym na szeroką skalę w medycynie, to najlepszy wybór dla każdego wrażliwego zwierzaka.

Modne posłanie dla pudla toya

W Beds4Dogs znajdziesz posłania dla psów rasy pudel toy w różnych wariantach kolorystycznych. Chcesz, by legowisko było dopasowane do umaszczenia pieska? Na pewno znajdziesz coś idealnego. A może wolisz, by pudel toy wyróżniał się na tle legowiska? Z tym także nie będzie problemu! Nasze posłania odpowiedzą wszystkim gustom, w szczególności zaś tym psim.