Szybka realizacja zamówień. Darmowa dostawa powyżej 150 zł, przy płatności z góry

Legowisko dla pudla toya

Brak produktów

Pudel toy jest najmniejszą odmianą pudla. Mały, elegancki i inteligentny piesek urzeka swoim wyglądem i charakterem. W Polsce nie jest zbyt często spotykany, ale powoli staje się coraz bardziej popularny.

Od pudla dużego, średniego i miniaturowego wyróżnia go długowieczność. Pieski tej rasy żyją nawet do 15 lat. Dawniej wszystkie pudle były wykorzystywane jako psy myśliwskie. Dzisiaj są głównie psami do towarzystwa. Pudel toy potrzebuje dużo ruchu i aktywności. Lubi spędzać czas z człowiekiem. Jest jednym z najbardziej inteligentnych ras psów. Z ułożeniem pudla toya powinien sobie poradzić nawet początkujący właściciel. Trzeba pamiętać, by codziennie zapewnić psu odpowiednią dawkę ruchu i zajęcia absorbujące jego umysł.

Pudel toy lubi wodę. Należy liczyć się z tym, że na swojej gęstej szacie będzie przynosił brud. Dlatego też legowisko dla pudla toya powinno być rozbieralne, aby łatwo można było je czyścić. Warto też zadbać o legowisko z tkaniny tapicerskiej, z której bez problemu będzie można usunąć jego włos. Legowisko dla psa to idealne miejsce do wypoczynku po aktywnym dniu.