Szybka realizacja zamówień. Darmowa dostawa powyżej 150 zł, przy płatności z góry

Legowisko dla sznaucera miniaturowego

Brak produktów

Przyjacielski, pogodny, towarzyski, chętny do zabawy i niemal zawsze w ruchu – to sznaucer miniaturowy. Kocha swojego człowieka, pogoń za piłeczką i długie spacery.

Sznaucer miniaturowy to mini wersja sznaucera średniego. Ma krótką i szorstką sierść oraz charakterystyczną bródkę i brwi. Idealny do domu, w którym ruch i aktywność na świeżym powietrzu jest codziennością i priorytetem. Sznaucer miniaturowy chętnie pobiega ze swoim człowiekiem, poćwiczy agillity, pójdzie na kilkunastokilometrowy spacer, będzie aportował piłeczkę, a nawet pływał. To małe ciało z ogromną wytrzymałością. Liczy zaledwie 35 cm w kłębie i waży do 8 kg, a przy tym jest wulkanem energii.

Idealny na psa rodzinnego. Lubi, gdy człowiek poświęca mu uwagę. Po aktywnym dniu chętnie wypoczywa. Legowisko dla sznaucera miniaturowego może mieć kształt tzw. kojca. Wówczas pies będzie mógł się wtulić w jego boki i odpocząć. Miękka poducha w legowisku może być wypełniona antyalergiczną kulką silikonową. Ona nie odkształca się, więc psu będzie wygodnie. Materiał, z którego będzie przygotowane legowisko dla psa nie ma większego znaczenia, bo sznaucer miniaturowy aż tak bardzo nie gubi włosa. Przytulna będzie tkanina tapicerska.