Szybka realizacja zamówień . Darmowa dostawa powyżej 150 zł .

Legowisko dla sznaucera miniaturowego

Sortowanie
  Nazwa produktu Zdjęcie produktu Cena produktu Opcja
 • łóżeczko dla psa
  Legowisko dla psa – seria PLATINUM WHITE, rozmiar M
 • czarne legowisko
  Legowisko dla psa – seria PLATINUM BLACK, rozmiar M
 • beżowe legowisko dla psa
  Beżowe legowisko dla psa – seria PLATINUM, rozmiar M
 • brązowe legowisko dla psa
  Brązowe legowisko dla psa – seria PLATINUM, rozmiar M
 • ciemnoszare legowisko dla psa
  Ciemnoszare legowisko dla psa – seria PLATINUM, rozmiar M
 • posłanie dla psa
  Jasnoszare legowisko dla psa – seria PLATINUM, rozmiar M
 • legowisko dla psa
  Szare/ciemnoszare legowisko dla psa – seria PLATINUM PLUS, rozmiar M
 • legowisko dla pieska
  Beżowe/brązowe legowisko dla psa – seria PLATINUM PLUS, rozmiar M
 • różowe legowisko dla psa
  Różowe legowisko dla psa – seria PLATINUM Pink, rozmiar M

Przyjacielski, pogodny, towarzyski, chętny do zabawy i niemal zawsze w ruchu – to sznaucer miniaturowy. Kocha swojego człowieka, pogoń za piłeczką i długie spacery.

Sznaucer miniaturowy to mini wersja sznaucera średniego. Ma krótką i szorstką sierść oraz charakterystyczną bródkę i brwi. Idealny do domu, w którym ruch i aktywność na świeżym powietrzu jest codziennością i priorytetem. Sznaucer miniaturowy chętnie pobiega ze swoim człowiekiem, poćwiczy agillity, pójdzie na kilkunastokilometrowy spacer, będzie aportował piłeczkę, a nawet pływał. To małe ciało z ogromną wytrzymałością. Liczy zaledwie 35 cm w kłębie i waży do 8 kg, a przy tym jest wulkanem energii.

Idealny na psa rodzinnego. Lubi, gdy człowiek poświęca mu uwagę. Po aktywnym dniu chętnie wypoczywa. Legowisko dla sznaucera miniaturowego może mieć kształt tzw. kojca. Wówczas pies będzie mógł się wtulić w jego boki i odpocząć. Miękka poducha w legowisku może być wypełniona antyalergiczną kulką silikonową. Ona nie odkształca się, więc psu będzie wygodnie. Materiał, z którego będzie przygotowane legowisko dla psa nie ma większego znaczenia, bo sznaucer miniaturowy aż tak bardzo nie gubi włosa. Przytulna będzie tkanina tapicerska.

Legowisko dla sznaucera miniaturowego

Jeśli szukasz przyjaciela, który dotrzyma ci kroku w aktywnym trybie życia, wybór musi paść na sznaucera miniaturowego. To mniejsza wersja sznaucera średniego, która wprost idealnie nadaje się do roli psa rodzinnego. Pies ten bardzo przywiązuje się do swojego właściciela, lubi dzieci i znajduje nić porozumienia z innymi zwierzakami domowymi.

Sznaucer to znakomity przykład, że nie warto oceniać książki po okładce. Choć jest mały i waży jedynie około 8 kg, jest psem bardzo wytrzymałym i aktywnym. Kocha bieganie, pływanie, aportowanie oraz agility. Niestraszne są mu także długie spacery. Ten niewielki piesek to prawdziwy wulkan energii, wprost stworzony do życia z aktywnym człowiekiem.

Aby sznaucer zawsze miał siłę na wszystkie ukochane zajęcia, musi również odpowiednio wypoczywać. Regenerujący sen jest ważny dla jego zdrowia psychicznego i fizycznego, dlatego niewolno go zaniedbywać. Zapewnij sznaucerowi wygodne legowisko dla psa, w którym nabierze sił niezbędnych, by wciąć towarzyszyć ci w kolejnych, szalonych przygodach.

Jakie legowisko dla małego psa?

Jako, że sznaucer miniaturowy jest niewielkim psem, bez przeszkód wypocznie w legowisku dla psa w rozmiarze S lub M. Ważna jest natomiast jakość jego wypełnienia – poducha nie powinna wgniatać się pod ciężarem zwierzaka. Nasze posłania dla psów wypełniamy dużą ilością kulki silikonowej, która jest miękka, hipoalergiczna i odporna na wgniecenia. Na takiej poduszce sznaucer wyśpi się jak król.

Małe sznaucery najbezpieczniej czują się w legowisku przypominającym kojec, z nieco podwyższonymi brzegami. Nasze posłania zapewnią wygodny i komfortowy sen każdemu psu. Psiej wygody dopełnią miękkie poduszeczki, które stanowią dodatkowe podparcie, ale i efektywną dekorację legowiska.

Legowisko dla sznaucera z alergią

Niestety, sznaucery miniaturowe mają naturalną skłonność do alergii skórnych. Uczulać je może naprawdę wiele rzeczy, dlatego warto obserwować zachowanie psa, zwłaszcza po styczności z nowymi substancjami.

Ryzyko uczuleń możesz zmniejszyć, dbając o higienę legowiska dla psa. Najlepszym rozwiązaniem dla sznaucera-alergika będzie posłanie ze ściąganym pokrowcem, który możesz prać w pralce tak często, jak to tylko konieczne. Wypełnienie silikonowe minimalizuje namnażanie się roztoczy i innych alergizujących drobnoustrojów.

Sierść sznaucera jest gładka, miękka i nie wypada często, dlatego nie musisz martwić się usuwaniem jej z legowiska. Pojedyncze włoski bez problemu zdejmiesz lub odkurzysz. Solidne legowisko dla psa z tkaniny tapicerskiej posłuży twojemu sznaucerowi przez naprawdę długi czas.

Modne legowisko dla małego sznaucera

Sznaucery miniaturowe występują w umaszczeniu białym, czarnym oraz szarym. Do każdego z nich możesz dobrać idealne legowisko dla psa – w Beds4Dogs oferujemy szeroki wybór posłań w neutralnych kolorach. Uroczy sznaucer równie dobrze będzie prezentował się na posłaniu beżowym lub brązowym, bo – jak mawia znane powiedzenie – „ładnemu we wszystkim ładnie”.