Szybka realizacja zamówień . Darmowa dostawa powyżej 150 zł .

Legowisko dla lhasa apso

Sortowanie
  Nazwa produktu Zdjęcie produktu Cena produktu Opcja
 • łóżeczko dla psa
  Legowisko dla psa – seria PLATINUM WHITE, rozmiar S
 • czarne legowisko
  Legowisko dla psa – seria PLATINUM BLACK, rozmiar S
 • beżowe legowisko dla psa
  Beżowe legowisko dla psa – seria PLATINUM, rozmiar S
 • brązowe legowisko dla psa
  Brązowe legowisko dla psa – seria PLATINUM, rozmiar S
 • ciemnoszare legowisko dla psa
  Ciemnoszare legowisko dla psa – seria PLATINUM, rozmiar S
 • posłanie dla psa
  Jasnoszare legowisko dla psa – seria PLATINUM, rozmiar S
 • legowisko dla psa
  Szare/ciemnoszare legowisko dla psa – seria PLATINUM PLUS, rozmiar S
 • legowisko dla pieska
  Beżowe/brązowe legowisko dla psa – seria PLATINUM PLUS, rozmiar S
 • różowe legowisko dla psa
  Różowe legowisko dla psa – seria PLATINUM pink, rozmiar S
 • łóżeczko dla psa
  Legowisko dla psa – seria PLATINUM WHITE, rozmiar M
 • czarne legowisko
  Legowisko dla psa – seria PLATINUM BLACK, rozmiar M
 • beżowe legowisko dla psa
  Beżowe legowisko dla psa – seria PLATINUM, rozmiar M

Lhasa apso to niewielkie psy do towarzystwa. Wywodzą się z Tybetu, więc też zaliczane są do sekcji psów tybetańskich.

To psy o niezwykłej urodzie. Mają bardzo charakterystyczny wygląd dzięki włosom, którym są pokryte. Sympatię budzą nie tylko za sprawą wyglądu, ale też charakteru. Są miłe, odważne i przyjacielskie, ale bywają również stanowcze. Lubią ruch i aktywny tryb życia. Kochają biegać.

Ich bujne włosy wymagają regularnej pielęgnacji, zwłaszcza po aktywnym spacerze. Lhasa apso mają najczęściej barwę białą, czarną lub są podpalane i pręgowane. To psy, które żyją dość długo. Dożywają nawet 15 roku życia.

Włos tej rasy jest długi, ciężki i prosty. Na spacerach często się brudzi. Dlatego warto kupić dla lhasa apso legowisko, które będzie miało wszyte zamki. Umożliwi to wypranie posłania. Poza tym legowisko dla psa musi być wykonane z materiału tapicerskiego, bo z tej tkaniny łatwo usunąć włos, który pies będzie pozostawiał w nadmiernej ilości w okresie linienia. Legowisko powinno być idealnie dobrane do wielkości psa.

Luksusowe posłanie dla lhasa apso

Lhasa apso to pies, którego po prostu nie można przeoczyć. Już na pierwszy rzut oka widać, że jest to rasa orientalna – wywodzi się bowiem z Tybetu, gdzie uznawany jest za symbol szczęścia. Lhasa apso wyróżnia się przede wszystkim imponująco długą, gładką sierścią, która wymaga od właściciela wyjątkowej pielęgnacji.

To rasa przyjazna, radosna i skłonna do bezproblemowej współpracy z człowiekiem. Lhasa apso to typowy piesek do towarzystwa – uwielbia leniuchować, lecz jednocześnie z chęcią bierze udział w spacerach i umiarkowanej zabawie. Bardzo mocno przywiązuje się do swojego właściciela.

Pamiętaj, że zdrowie i zadowolenie twojego lhasa apso zależy między innymi od jakości snu. Aby była jak najlepsza, zapewnij mu idealne posłanie dla psa.

Jakie legowisko dla psa lhasa apso?

Lhasa apso to niewielki pies, dlatego bez problemu wyśpi się na legowisku w rozmiarze S lub M. Trzeba jednak wiedzieć, że jego długa i gęsta sierść to prawdziwy „zbieracz” brudu – psa należy wykąpać praktycznie po każdym dłuższym spacerze. Aby utrzymać w czystości jego miejsce do snu, najlepiej zdecydować się na legowisko ze zdejmowanym pokrowcem, który w dowolnym momencie można wyprać w pralce. Możliwość zdjęcia pokrowca przyda się także w okresie intensywnego linienia lhasa apso – wówczas wystarczy dokładnie odkurzyć materiał.

Wygodne legowisko dla lhasa apso

Lhasa apso uwielbia bawić się, spacerować, ale także wypoczywać. Aby zapewnić mu odpowiedni relaks, wybierz legowisko dla psa wypełnione miękkim tworzywem – najlepiej kulką silikonową. Jest ona odporna na odkształcenia, a dodatkowo – hipoalergiczna. Poduszki legowisk Beds4Dogs szczodrze wypełniamy silikonową kulką – możesz być pewien, że twój lhasa apso pokocha wypoczynek w tak wygodnym posłaniu.

Warto dodać, że lhasa apso to pies o wrażliwej naturze, ceniący sobie poczucie bezpieczeństwa. Legowisko dla psa o takich potrzebach powinno przypominać kojec z podwyższonymi brzegami. Nasze posłania spełniają ten warunek, co każdemu lhasa apso pozwoli czuć się maksymalnie komfortowo. Na jego dobre samopoczucie wpłyną dodawane do legowiska poduszeczki, na których pies może wygodnie oprzeć główkę.

Bezpieczne posłanie hipoalergiczne

Lhasa apso to rasa bardzo podatna na alergie kontaktowe, a także zapalenie gruczołów łojowych. Aby zapobiec tym dolegliwościom, dbaj o czystość legowiska dla psa, regularnie czyszcząc je i piorąc. Wrażliwy psi alergik najlepiej będzie czuł się na posłaniu z wypełnieniem hipoalergicznym, na przykład silikonowym. Nasze legowiska dla psów są bezpieczne dla zwierzaków z uczuleniami, a także bardzo łatwe w regularnym czyszczeniu.

Legowisko dla psa zgodne z trendami

Lhasa apso występuje w umieszczeniu białym, czarnym lub pręgowanym. Jeśli chcesz dobrać legowisko do odcienia sierści psa, w naszym sklepie bez problemu znajdziesz to, czego szukasz. Oferujemy legowiska dla psów w stonowanych, modnych kolorach, które z pewnością będą odpowiadały zarówno zwierzakowi, jak i jego właścicielowi.