Szybka realizacja zamówień. Darmowa dostawa powyżej 150 zł, przy płatności z góry

Legowisko dla owczarka niemieckiego

Sortowanie
 • Brązowe legowisko dla psa serii Platinum
  Legowisko dla psa – seria PLATINUM, rozmiar L
 • Legowisko dla psa z imieniem
  Legowisko dla psa – seria PLATINUM PLUS, rozmiar L
 • Czarne legowisko dla psa z imieniem
  Legowisko dla psa – seria PLATINUM BLACK, rozmiar L
 • Legowisko dla psa serii Platinum Oreo
  Legowisko dla psa – seria PLATINUM OREO, rozmiar L
 • Legowisko dla psa – seria PLATINUM, rozmiar S
  Legowisko dla psa – seria PLATINUM, rozmiar XL
 • Czarne legowisko dla psa z imieniem
  Legowisko dla psa – seria PLATINUM BLACK, rozmiar XL
 • Legowisko dla psa – seria PLATINUM, rozmiar S
  Legowisko dla psa – seria PLATINUM, rozmiar XXL

Owczarki niemieckie to jedna z najpopularniejszych ras wśród dużych psów. Słynie ze swojej obronności oraz mocnej i zwinnej sylwetki. Często wybierany przez osoby mające domy z ogrodem.

Owczarek niemiecki podlega próbą pracy. Chętnie się uczy i lubi współpracować z człowiekiem. Wymaga codziennie sporej dawki ruchu oraz zajęć, które zmęczą nie tylko jego ciało, ale i psychikę. Owczarki są żywiołowe, pełne energii, ale też jednocześnie posłuszne i bardzo oddane. W domach tolerują inne zwierzęta i świetnie dogadują się z najmłodszymi członkami rodziny. Dlatego też tak często pełnią rolę psa rodzinnego. Jednak to nie jedyne ich zadanie. Owczarki niemieckie mogą być też przewodnikami dla osób niewidomych, pracownikami służb mundurowych – w wojsku czy policji. Na co dzień tropią, szukają osób zaginionych, węszą narkotyki, materiały wybuchowe czy ludzi w gruzach lub pod lawinami. Wykorzystywane są również do ról filmowych, grają w serialach oraz na dużym ekranie.

Jak zatem powinien wypoczywać pies z tak aktywnym życiem? Z pewnością w dużym i wygodnym legowisku. Takim, które będzie idealnie pasowało rozmiarem, ale również dobrze będzie miało dobraną tkaninę i wypełnienie. Legowisko dla psa takiego jak owczarek niemiecki powinno mieć wszyte zamki, które umożliwią pranie. To duża rasa, więc bez opcji zdejmowania pokrowca może być trudno odświeżyć posłanie. Ważne jest także, by dobrać odpowiedni materiał. Najlepiej przytulny, miękki, a zarazem tapicerski – pies w takim legowisku będzie komfortowo wypoczywał, a jego sierść nie będzie wbijała się w pokrowiec, bo jest długa i miękka, więc spokojnie można ją odkurzyć.

Legowiska dla owczarków niemieckich sprawdzą się też u owczarków szwajcarskich, owczarków belgijskich czy owczarków staroniemieckich.