Szybka realizacja zamówień . Darmowa dostawa powyżej 150 zł .

Legowisko dla cocker spaniela

Sortowanie
  Nazwa produktu Zdjęcie produktu Cena produktu Opcja
 • łóżeczko dla psa
  Legowisko dla psa – seria PLATINUM WHITE, rozmiar ML
 • czarne legowisko
  Legowisko dla psa – seria PLATINUM BLACK, rozmiar ML
 • beżowe legowisko dla psa
  Beżowe legowisko dla psa – seria PLATINUM, rozmiar ML
 • brązowe legowisko dla psa
  Brązowe legowisko dla psa – seria PLATINUM, rozmiar ML
 • ciemnoszare legowisko dla psa
  Ciemnoszare legowisko dla psa – seria PLATINUM, rozmiar ML
 • posłanie dla psa
  Jasnoszare legowisko dla psa – seria PLATINUM, rozmiar ML
 • legowisko dla psa
  Szare/ciemnoszare legowisko dla psa – seria PLATINUM PLUS, rozmiar ML
 • legowisko dla pieska
  Beżowe/brązowe legowisko dla psa – seria PLATINUM PLUS, rozmiar ML
 • różowe legowisko dla psa
  Różowe legowisko dla psa – seria PLATINUM Pink, rozmiar ML

Cocker spaniele to psy aportujące, wodne, a przede wszystkim płochacze. Zostały wyhodowane jako psy myśliwskie, głównie do wypłaszania ptactwa. Dzisiaj pełnią rolę czworonożnych towarzyszy i psich przyjaciół.

Słyną ze swojego charakteru, bo lubią łobuzować. Poza tym są wesołe, energiczne i bardzo lubią ruch. Są ciekawskie, śmiałe, odważne i kochają zabawę – zarówno z człowiekiem, jak i innymi psami. Sporą część dnia wypełniają im aktywności.

Zmęczone wyciszają się i zasypiają w swoim posłaniu. Jakie legowisko wybrać dla cocker spaniela? Najlepiej takie, które będzie wypełnione antyalergiczną kulką silikonową. Zdarza się, że cocker spaniele miewają problemy z alergiami, więc takie legowisko może być idealnym rozwiązaniem. Warto też zwrócić uwagę na możliwość prania legowiska. Psy tej rasy lubią się ubrudzić, więc istotne jest utrzymanie posłania w czystości. Sierść cockerów jest miękka i jedwabista, więc nie powinna przyklejać się do żadnej tkaniny.

Takie legowiska warto też kupić dla maltańczyka, shih tzu lub border collie.

Jakie legowisko dla cocker spaniela?

Psy rasy cocker spaniel to idealni towarzysze dla osób lubiących aktywny tryb życia. Pomimo swojej arystokratycznej prezencji, cocker spaniele nie są leniwymi elegantami – kochają zabawę, długie spacery i wysiłek fizyczny. Są temperamentne i odważne, dlatego decydując się na zaproszenie cocker spaniela do swojej rodziny musisz być gotów na wiele wyzwań!

Nic dziwnego, że po długim dniu wypełnionym zabawą cocker spaniel chętnie zasypia w swoim legowisku dla psa. To oczywiste, że aby właściwie wypocząć, musi być ono odpowiednio duże i wygodne. Czym jeszcze powinno cechować się idealne posłanie, które zagwarantuje mu właściwy wypoczynek?

Antyalergiczne legowisko dla cocker spaniela

Choć zostały wyhodowane z myślą o polowaniach, cocker spaniele to psy o wrażliwej naturze. Wiele z nich jest bardzo podatnych na alergie wziewne, dlatego przygarniając uroczego włochacza pod swój dach musisz być przygotowany na wzmożone sprzątanie. Legowisko dla psa, jako przedmiot, z którym zwierzak ma codzienną styczność musi być zachowane w absolutnej czystości.

Idealnym rozwiązaniem dla psich alergików jest legowisko wypełnione silikonową kulką antyalergiczną. To najlepsza opcja dla psów wrażliwych na uczulenia głównie dlatego, że w silikonie nie rozwijają się groźne drobnoustroje – nie bez powodu jest to materiał stosowany powszechnie m. in. w medycynie.

Legowiska w Beds4Dogs szyjemy z tkanin tapicerskich, które są bardzo łatwe w czyszczeniu. To kolejna z cech idealnego posłania, która pozwoli ci zwiększyć komfort życia cocker spaniela cierpiącego na alergię. Dbałość o czystość i wygląd legowiska będzie tym prostsza, że sierść cockerów jest miękka i nie wbija się w tkaninę.

Posłanie dla psa, który lubi się ubrudzić

Niech nie zdziwi cię to, że cocker spaniel podczas spaceru w parku zagląda do wszystkich zakamarków, wchodzi do kałuż i wskakuje do sadzawek. Ta rasa cechuje się ogromną ciekawskością. Ważne jest więc to, by zachowywać długą sierść cockera w higienie, ale również regularnie czyścić jego legowisko. Z pewnością nieraz zdarzy się bowiem, że zwierzak naniesie do niego zanieczyszczenia z zewnątrz.

Legowiska dla psów ze zdejmowanymi pokrowcami zapewniają łatwe i komfortowe czyszczenie – tak często, jak to tylko koniecznie. Czy posłanie po wielokrotnym praniu zachowa swój wygląd? Odpowiadamy – oczywiście, że tak! Nasze tapicerskie tkaniny są odporne na wiele czynników, w tym także częste pranie w pralce. Nawet po długotrwałym użytkowaniu zachowają swój kolor i przyjemną strukturę.

Jaki kolor i rozmiar posłania dla cocker spaniela?

Z naszych obserwacji wynika, że w zdecydowanej większości przypadków cocker spanielom odpowiadają legowiska w rozmiarze M. Pamiętaj jednak, by przed złożeniem zamówienia dokładnie zapoznać się z wymiarami posłania i dopasować je do swojego pupila. A co z kolorem? Polecamy legowiska w odcieniach brązu, dopasowane do rudawej sierści cockera. Do tego zestaw uroczych poduszeczek i miękkich kosteczek, a twój cocker spaniel będzie zachwycony.