Szybka realizacja zamówień, darmowa dostawa powyżej 150 zł, przy płatności z góry .

Legowisko dla goldena retrievera

Sortowanie
 • Legowisko dla psa z imieniem
  Legowisko dla psa – seria PLATINUM PLUS, rozmiar L
 • Czarne legowisko dla psa z imieniem
  Legowisko dla psa – seria PLATINUM BLACK, rozmiar L
 • Legowisko dla psa serii Platinum Oreo
  Legowisko dla psa – seria PLATINUM OREO, rozmiar L
 • Brązowe legowisko dla psa serii Platinum
  Legowisko dla psa – seria PLATINUM, rozmiar L
 • Ekskluzywne legowisko dla psa z napisem
  Beżowe legowisko dla psa – seria PLATINUM, rozmiar L
 • Brązowe legowisko dla psa serii Platinum
  Brązowe legowisko dla psa – seria PLATINUM, rozmiar L
 • Legowisko dla psa – seria PLATINUM, rozmiar S
  Ciemnoszare legowisko dla psa – seria PLATINUM, rozmiar L
 • Jasno szare legowisko dla psa
  Jasnoszare legowisko dla psa – seria PLATINUM, rozmiar L
 • Legowisko dla psa – seria PLATINUM PLUS, rozmiar S
  Szare/ciemnoszare legowisko dla psa – seria PLATINUM PLUS, rozmiar L
 • Legowisko dla psa z imieniem
  Beżowe/brązowe legowisko dla psa – seria PLATINUM PLUS, rozmiar L
 • Różowe legowisko dla psa – seria PLATINUM Pink, rozmiar L
 • Czarne legowisko dla psa z imieniem
  Legowisko dla psa – seria PLATINUM BLACK, rozmiar XL

Goldeny retrievery to duże psy, które słyną głównie ze swojej miłości do ludzi, innych czworonogów, a przede wszystkim z miłości do jedzenia.

I chociaż golden retriever to urodzony aporter, to bardziej od aportowania kocha jeść. Dlatego tak ważne jest, by zapewnić mu w ciągu dnia odpowiednią dawkę ruchu i aktywności fizycznej.

Golden retriever znany jest ze swojego niezwykłego oddania względem człowieka. Jest bardzo posłuszny, towarzyski, łagodny i spokojny. Dlatego też tak często jest wybieraną rasą przez rodziny z dziećmi, bo uchodzi za idealnego czworonożnego przyjaciela domu. Lubi współpracę, naukę nowych komend oraz wszelkie szaleństwa. Bieganie, długie spacery i wodne kąpiele to idealne rozrywki dla goldena retrievera. A po wszelkich aktywnościach oczywiście przysmaki i pełna miska. Na to goldeny czekają najbardziej.

Jednak poza szaleństwami i jedzeniem golden retriever musi odpocząć. Dlatego też właściciele psów tej rasy często szukają odpowiedniego posłania. Na co zwrócić uwagę przy wyborze legowiska dla psa? Przede wszystkim należy skupić się na wielkości łóżeczka. Różne goldeny osiągają różną wielkość oraz wagę. Legowisko powinno być dopasowane do psa. Goldeny lubią spać rozciągnięte i to też trzeba uwzględnić. Istotne jest również utrzymanie legowiska w czystości. Warto zainwestować w takie, które ma rozbierane elementy i można je wyprać w pralce. Golden retriever gubi sporo sierści, więc materiał, z którego będzie wykonane legowisko również ma znaczenie. Najlepiej by była to tkanina tapicerska, z której zalegające włosy można odkurzyć lub zdjąć silikonową szczotką. Z tak dobranym legowiskiem golden retriever będzie szczęśliwym psem.

Podobne posłania można zafundować labradorom retrieverom, seterom irlandzkim czy psom rasy flat coated retriever. Sprawdzą się też u wyżłów, dobermanów i husky.

Legowisko dla przyjaznego golden retrievera

Golden retriever to prawdziwy przyjaciel człowieka. Trudno o psy bardziej pogodne, spokojne i ugodowe, dlatego to właśnie ta rasa jest najczęściej wybierana przez rodziny z dziećmi czy też osoby, które posiadają już inne zwierzęta. Decydując się właśnie na goldena zdobędziesz kompana, który będzie ci wierny już zawsze.

Golden retriever to pies, który bez problemu dopasuje się do twojego trybu życia. Uwielbia spacery, bieganie, aportowanie i uczenie się nowych rzeczy, jednak równie chętnie spędza czas na lenistwie i jedzeniu. Ze względu na to, że jest sporym łakomczuchem trzeba pamiętać, aby zapewniać goldenowi codzienną dawkę aktywności – w przeciwnym razie szybko przybierze na masie!

Goldeny to psy chętne do zabawy i wytrzymałe, jednak potrzebują sporo wypoczynku. Nie obędzie się on bez odpowiedniego legowiska, dostosowanego do potrzeb dużego psa.

Dobre legowisko dla goldena, czyli jakie?

Nawet, jeśli twój golden retriever jest jeszcze mały, najlepiej od razu pomyśl o dużym legowisku dla psa – pupil będzie rósł naprawdę szybko, dlatego najlepszym wyjście będzie legowisko w rozmiarze L lub XL. Dorosłe goldeny należą do psów ciężkich, dlatego powinny spać na posłaniach solidnie wypełnionych. W naszych legowiskach nie oszczędzamy na wypełnieniu, które stanowi miękka, elastyczna kulka silikonowa. Materiał ten znakomicie odizoluje psa od twardego podłoża, zapewniając mu spokojny sen. Jednocześnie, nasze legowiska nie odkształcają się nawet po długotrwałym użytkowaniu.

Miękkie wypełnienie naszych legowisk pełni jeszcze jedną rolę – dobrze odciąża stawy goldena, który w podeszłym wieku ma skłonność do chorób reumatoidalnych. Wypoczynek na wygodnym legowisku będzie zatem ulgą w szczególności dla starszych przedstawicieli tej rasy.

Zawsze czyste legowisko dla goldena

Czym jeszcze musi cechować się doskonałe legowisko dla goldena? Oczywiście – łatwością czyszczenia. Dłuższa, aksamitna sierść tych psów w okresie linienia może zalegać na materiałach mebli. Ponadto, goldeny bardzo chętnie spędzają czas na zewnątrz, penetrując krzaki i tarzając się po trawie – a to najprostszy sposób na ubrudzenie się. Jednak nie martw się: pokrowiec naszego legowiska możesz swobodnie zdjąć, odkurzyć, a w razie potrzeby – wyprać w pralce, dzięki czemu posłanie zawsze będzie prezentowało się nienagannie.

Gdzie umieścić legowisko dla psa golden retiever?

Sen jest bardzo ważnym elementem codzienności goldena – aby pies cieszył się dobrym zdrowiem, powinien wypoczywać w ustronnym miejscu, zwłaszcza po długim dniu spędzonym na zabawie. Znajdź cichą okolicę w swoim domu i zapewnij goldenowi odpowiednie warunki do relaksu. Legowisko dla psa nie powinno znajdować się pod oknami wychodzącymi na ruchliwą ulicę, ani w przechodnim miejscu.

Jaki kolor posłania dla psa wybrać?

Golden retrievery występują w jasnym umaszczeniu – białym, jasno złotym, złotym oraz ciemnozłotym. Najlepszym wyborem będzie więc legowisko dla psa w odcieniu bieli lub beżu. Wybór oczywiście pozostawiamy tobie!