Szybka realizacja zamówień. Darmowa dostawa powyżej 150 zł, przy płatności z góry

Legowisko dla goldena retrievera

Sortowanie
 • Brązowe legowisko dla psa serii Platinum
  Legowisko dla psa – seria PLATINUM, rozmiar L
 • Legowisko dla psa z imieniem
  Legowisko dla psa – seria PLATINUM PLUS, rozmiar L
 • Czarne legowisko dla psa z imieniem
  Legowisko dla psa – seria PLATINUM BLACK, rozmiar L
 • Legowisko dla psa serii Platinum Oreo
  Legowisko dla psa – seria PLATINUM OREO, rozmiar L
 • Legowisko dla psa – seria PLATINUM, rozmiar S
  Legowisko dla psa – seria PLATINUM, rozmiar XL
 • Czarne legowisko dla psa z imieniem
  Legowisko dla psa – seria PLATINUM BLACK, rozmiar XL
 • Legowisko dla psa – seria PLATINUM, rozmiar S
  Legowisko dla psa – seria PLATINUM, rozmiar XXL

Goldeny retrievery to duże psy, które słyną głównie ze swojej miłości do ludzi, innych czworonogów, a przede wszystkim z miłości do jedzenia.

I chociaż golden retriever to urodzony aporter, to bardziej od aportowania kocha jeść. Dlatego tak ważne jest, by zapewnić mu w ciągu dnia odpowiednią dawkę ruchu i aktywności fizycznej.

Golden retriever znany jest ze swojego niezwykłego oddania względem człowieka. Jest bardzo posłuszny, towarzyski, łagodny i spokojny. Dlatego też tak często jest wybieraną rasą przez rodziny z dziećmi, bo uchodzi za idealnego czworonożnego przyjaciela domu. Lubi współpracę, naukę nowych komend oraz wszelkie szaleństwa. Bieganie, długie spacery i wodne kąpiele to idealne rozrywki dla goldena retrievera. A po wszelkich aktywnościach oczywiście przysmaki i pełna miska. Na to goldeny czekają najbardziej.

Jednak poza szaleństwami i jedzeniem golden retriever musi odpocząć. Dlatego też właściciele psów tej rasy często szukają odpowiedniego posłania. Na co zwrócić uwagę przy wyborze legowiska dla psa? Przede wszystkim należy skupić się na wielkości łóżeczka. Różne goldeny osiągają różną wielkość oraz wagę. Legowisko powinno być dopasowane do psa. Goldeny lubią spać rozciągnięte i to też trzeba uwzględnić. Istotne jest również utrzymanie legowiska w czystości. Warto zainwestować w takie, które ma rozbierane elementy i można je wyprać w pralce. Golden retriever gubi sporo sierści, więc materiał, z którego będzie wykonane legowisko również ma znaczenie. Najlepiej by była to tkanina tapicerska, z której zalegające włosy można odkurzyć lub zdjąć silikonową szczotką. Z tak dobranym legowiskiem golden retriever będzie szczęśliwym psem.

Podobne posłania można zafundować labradorom retrieverom, seterom irlandzkim czy psom rasy flat coated retriever. Sprawdzą się też u wyżłów, dobermanów i husky.