Szybka realizacja zamówień. Darmowa dostawa powyżej 150 zł, przy płatności z góry

Legowisko dla yorka

Sortowanie
 • Legowisko dla psa – seria PLATINUM, rozmiar S
  Legowisko dla psa – seria PLATINUM, rozmiar S
 • Legowisko dla psa – seria PLATINUM PLUS, rozmiar S
  Legowisko dla psa – seria PLATINUM PLUS, rozmiar S
 • Białe legowisko dla psa z imieniem
  Legowisko dla psa – seria PLATINUM WHITE, rozmiar S
 • Czarne legowisko dla psa z imieniem
  Legowisko dla psa – seria PLATINUM BLACK, rozmiar S
 • Jasno szare legowisko dla psa
  Legowisko dla psa – seria PLATINUM, rozmiar M
 • Legowisko dla psa serii Platinum Oreo
  Legowisko dla psa – seria PLATINUM OREO, rozmiar S
 • Legowisko dla psa z imieniem
  Legowisko dla psa – seria PLATINUM PLUS, rozmiar M
 • Białe legowisko dla psa z imieniem
  Legowisko dla psa – seria PLATINUM WHITE, rozmiar M
 • Czarne legowisko dla psa z imieniem
  Legowisko dla psa – seria PLATINUM BLACK, rozmiar M
 • Legowisko dla psa serii Platinum Oreo
  Legowisko dla psa – seria PLATINUM OREO, rozmiar M

Yorkshire terrier to rasa psów o niewielkich rozmiarach zaklasyfikowana do sekcji psów miniaturowych. Yorki są psami głównie ozdobnymi i mają pełnić rolę psów do towarzystwa. I chociaż są małe ciałem, to wbrew pozorom ogromne duchem.

Usposobienie tych małych psów charakteryzuje pewność siebie, odwaga, inteligencja, niezależność i niezwykła śmiałość. I chociaż często yorki noszone są w torebkach, na rękach czy trzymane na kolanach, to potrzebują ruchu, kontaktu z innymi psami, eksploracji w terenie i codziennej dawki aktywności. Po dniu pełnym wrażeń muszą odpocząć i zregenerować siły na kolejne psie przygody. Dlatego warto wygospodarować miejsce, które pupil uzna za własną przestrzeń – specjalnie dla niego przeznaczone, gdzie będzie mógł się zdrzemnąć w ciągu dnia i porządnie wyspać w nocy. To bardzo ważne dla jego kondycji i ogólnego samopoczucia.

Jakie powinno być legowisko dla Yorka

Jak zapewnić yorkowi komfortowy wypoczynek? Z pewnością należy zadbać o właściwe i wygodne legowisko. Yorki to niewielkie psy, więc kupując legowisko warto zwrócić uwagę na jego rozmiar. Tak mały pies, w zależności od producenta legowiska, zmieści się do rozmiaru XS lub S. To ważne, by pies czuł się w posłaniu bezpiecznie i komfortowo, więc legowisko musi być dopasowane i nie powinno być ani za małe, ani za duże. Z doświadczenia właścicieli yorków wynika, że najlepiej dla ich psów sprawdzają się legowiska tzw. kojce. York w takim posłaniu może zwinąć się w kłębek lub zupełnie rozciągnąć i zawsze będzie czuł się bezpiecznie.

Legowiska dla yorków

Kiedyś psie posłania nie były zbyt estetyczne – dzisiaj natomiast stanowią eleganckie dopełnienie każdego wnętrza. Zazwyczaj właściciel małego psa lubi, gdy pupil jest blisko, legowiska dla yorków są więc na tyle uniwersalne, by pasowały do sypialni czy salonu, w którym domownicy spędzają dużo czasu. Oferowane przez nas produkty utrzymane są w barwach, które łatwo dopasować do innych elementów konkretnej przestrzeni. Jest to czerń, beż, biel, a także odcienie szarości. Spośród nich łatwo wybrać taki model, który będzie odpowiedni do danego domu czy mieszkania.

Poczucie bezpieczeństwa

Dobrze dobrane psie legowisko daje zwierzęciu poczucie bezpieczeństwa i jest niezwykle istotne w procesie socjalizacji. Oferowane przez nas posłania wykonane są z wysokiej jakości materiałów i są idealne nie tylko dla każdego yorka, ale też dla wszystkich psów niewielkich rozmiarów. Wypełnione zostały antyalergiczną kulką silikonową, są bezpieczne, wygodne i miękkie. W zestawie znajdują się poduszki w różnych kształtach, doskonałe dla psów, które cenią komfort. Kupujesz legowisko, a pozostałe elementy otrzymujesz gratis!

Leżanki i posłania dla małych psów typu York

W takich legowiskach mogą spać nie tylko yorki, ale też maltańczyki, pinczery miniaturowe czy shih tzu. Będą też idealne dla przedstawicieli ras chihuahua, szpic miniaturowy, pomeranian czy sznaucer miniaturowy oraz dla wszelkich psów w typie tych ras. Proponowane przez nas modele mają wszyte zamki, łatwo można więc je wyprać i dzięki temu regularnie dbać o czystość. Zakup legowiska to inwestycja na lata, warto więc, by spełniało oczekiwania właściciela i było dopasowane do potrzeb psa.