Szybka realizacja zamówień. Darmowa dostawa powyżej 150 zł, przy płatności z góry

Legowisko dla staffordshire bull teriera

Sortowanie
 • Jasno szare legowisko dla psa
  Legowisko dla psa – seria PLATINUM, rozmiar M
 • Legowisko dla psa z imieniem
  Legowisko dla psa – seria PLATINUM PLUS, rozmiar M
 • Białe legowisko dla psa z imieniem
  Legowisko dla psa – seria PLATINUM WHITE, rozmiar M
 • Czarne legowisko dla psa z imieniem
  Legowisko dla psa – seria PLATINUM BLACK, rozmiar M
 • Legowisko dla psa serii Platinum Oreo
  Legowisko dla psa – seria PLATINUM OREO, rozmiar M

Psy rasy staffordshire bull terrier popularnie nazywane są staffikami. Słyną z tego, że rozpiera je energia, zawsze chcą być w centrum uwagi, a przy tym mają silny i stanowczy charakter.

Są inteligentne, uparte, wesołe i aktywne. Lubią bliski kontakt z człowiekiem – wspólne zabawy, aportowanie. Słyną z tego, że lubią rywalizować z innymi psami. Stąd często można zauważyć, że przeciąganie liny czy patyka to jedna z ich ulubionych zabaw. Staffordy są bardzo cierpliwe i przyjazne wobec dzieci.

Staffiki mają muskularną sylwetkę. Wyróżnia je dobrze zbudowana, szeroka klatka piersiowa i krótka oraz gładka sierść. Występuje w wielu kolorach m.in. czerwonym, białym, płowym, czarnym lub błękitnym. Błękitne staffiki występują najrzadziej. Jak zatem przygotować legowisko dla staffika? Na pewno należy zadbać o to, by było miękkie i wygodne. Warto pokusić się o wypełnienie z kulki silikonowej. Dodatkowo staffiki lubią tzw. legowiska – kojce, w których po prostu czują się bezpiecznie. Trzeba jednak pamiętać, że to psy, które pomimo tego, że mają swoje legowisko, to i tak wolą spać w łóżku właściciela.

Podobne legowiska polubią amstaffy, boksery, buldogi.