Szybka realizacja zamówień. Darmowa dostawa powyżej 150 zł, przy płatności z góry

Legowisko dla mopsa

Sortowanie
 • Jasno szare legowisko dla psa
  Legowisko dla psa – seria PLATINUM, rozmiar M
 • Legowisko dla psa z imieniem
  Legowisko dla psa – seria PLATINUM PLUS, rozmiar M
 • Białe legowisko dla psa z imieniem
  Legowisko dla psa – seria PLATINUM WHITE, rozmiar M
 • Czarne legowisko dla psa z imieniem
  Legowisko dla psa – seria PLATINUM BLACK, rozmiar M
 • Legowisko dla psa serii Platinum Oreo
  Legowisko dla psa – seria PLATINUM OREO, rozmiar M

Mopsy podobnie jak buldogi francuskie są w ostatnim czasie na fali popularności. Są małe, towarzyskie, przyjazne i idealnie funkcjonują w rodzinie.

Rasa stała się tak popularna, że widać ją również w naszym codziennym otoczeniu – produkowane są ubrania z nadrukiem wizerunku mopsa, legginsy, torby czy nawet buty. Prawdziwa mopsomania.

Dlaczego akurat mops? To pies niewielkich rozmiarów, waga dorosłego mopsa sięga zaledwie 8 kg. Pies tej rasy jest bardzo kontaktowy, idealny do towarzystwa. Świetnie odnajduje się w rodzinie – szybko potrafi przystosować się do panujących w niej warunków. Kocha nie tylko swojego opiekuna, ale i pozostałych członków rodziny. Jest też posłuszny i szybko przyswaja naukę komend.

Jednak ze względu na swoją budowę – krótki pysk i spłaszczoną kufę zdecydowanie nie jest psem do aktywności fizycznych. Długie i intensywne spacery mogą go męczyć. Trzeba więc zadbać o taką aktywność dla mopsa, która da mu radość, podtrzyma kondycję, a jednocześnie nie zaszkodzi zdrowiu psa.

A na co zwrócić uwagę przy wyborze legowiska dla mopsa? Warto zainteresować się wypełnieniem legowiska. Z racji tego, że mopsy narażone są na różne choroby wynikające z budowy psa, to powinno się zainwestować w posłanie z wypełnieniem antyalergicznym, czyli najlepiej z kulką silikonową. Legowisko z wypełnieniem antyalergicznym zapewni mopsowi bezpieczny i komfortowy sen.

Tego typu legowiska będą też idealne dla buldogów francuskich, jack russell terrierów czy maltańczyków.