Szybka realizacja zamówień, darmowa dostawa powyżej 150 zł, przy płatności z góry .

Legowiska

Sortowanie
 • Legowisko dla psa – seria PLATINUM, rozmiar S
  Legowisko dla psa – seria PLATINUM, rozmiar S
 • Ekskluzywne legowisko dla psa z napisem
  Beżowe legowisko dla psa – seria PLATINUM, rozmiar S
 • Brązowe legowisko dla psa serii Platinum
  Brązowe legowisko dla psa – seria PLATINUM, rozmiar S
 • Legowisko dla psa – seria PLATINUM, rozmiar S
  Ciemnoszare legowisko dla psa – seria PLATINUM, rozmiar S
 • Jasno szare legowisko dla psa
  Jasnoszare legowisko dla psa – seria PLATINUM, rozmiar S
 • Legowisko dla psa – seria PLATINUM PLUS, rozmiar S
  Legowisko dla psa – seria PLATINUM PLUS, rozmiar S
 • Białe legowisko dla psa z imieniem
  Legowisko dla psa – seria PLATINUM WHITE, rozmiar S
 • Czarne legowisko dla psa z imieniem
  Legowisko dla psa – seria PLATINUM BLACK, rozmiar S
 • Legowisko dla psa serii Platinum Oreo
  Legowisko dla psa – seria PLATINUM OREO, rozmiar S
 • Legowisko dla psa – seria PLATINUM PLUS, rozmiar S
  Szare/ciemnoszare legowisko dla psa – seria PLATINUM PLUS, rozmiar S
 • Legowisko dla psa z imieniem
  Beżowe/brązowe legowisko dla psa – seria PLATINUM PLUS, rozmiar S
 • Jasno szare legowisko dla psa
  Legowisko dla psa – seria PLATINUM, rozmiar M

Ekskluzywne legowiska z imieniem dla psów

Każdego dnia troszczysz się, kochasz i chcesz jak najlepiej dla swojego psa, bo przecież prawdziwy przyjaciel człowieka ma cztery łapy, mokry nos i merdający ogon. Rozumiemy to, bo sami kochamy psy. Dlatego też z miłości do czworonogów proponujemy Ci ekskluzywne legowiska z imieniem dla psów. W naszej ofercie czekają na Ciebie cztery wersje:

Przy produkcji naszych posłań wykorzystujemy wyłącznie wytrzymałe, miłe w dotyku i antyalergiczne materiały, stosowane również w przemyśle tapicerskim. Dzięki temu możemy mieć pewność, że będą one nie tylko elegancko wyglądały, ale również zapewnią wyjątkową wygodę.
W naszej ofercie proponujemy bogatą gamę modnych kolorów legowisk. Posłania szyjemy dla każdego psa – od rozmiaru S do XXL. Wypocznie w nich york, maltańczyk, beagle, golden retriever czy dog niemiecki.

 1. Luksusowe legowiska dla psów z imionami

Pies jest jedynym stworzeniem na ziemi, które kocha cię więcej niż siebie samego” – mówił amerykański humorysta Josh Billings. Każdy właściciel czworonoga doskonale wie, ile prawdy kryje się w tych słowach. Odwdzięcz się swojemu przyjacielowi za bezwarunkową miłość – podaruj mu najwygodniejsze legowisko dla psa na świecie!

  1. Polskie legowiska dla psów – Beds4Dogs

Jako zagorzali miłośnicy psów doskonale wiemy, czego potrzeba im do niczym niezmąconego odpoczynku. Nasze legowiska szyjemy z myślą o każdym Burku, Reksie i Fafiku – zarówno rasowym, jak i kundelku. Naszym priorytetem jest zapewnienie zdrowego snu i bezpieczeństwa wszystkim psiakom.

Skąd możesz mieć pewność, że legowisko dla psa od Beds4Dogs to najlepszy wybór? To proste – używają ich również nasze zwierzaki.

  1. Najlepsze legowiska dla psów z alergią

Od dawna poszukiwaliśmy legowisk dla psów, które są szczególnie wrażliwe na alergeny. Zdecydowaliśmy, że stworzymy je sami! Nasze posłania dla psów wykonane są z antyalergicznych surowców, bezpiecznych nawet dla bardzo wrażliwych pupili.

Sekretem wyjątkowości naszych legowisk dla psów jest solidna ilość hipoalergicznej kulki silikonowej, która tworzy ich wypełnienie. Silikon to materiał, w którym roztocza, pleśnie i inne alergeny nie mają szans się rozwinąć. Właśnie dzięki temu każde z naszych legowisk dla psów pozostaje sterylne przez cały okres użytkowania.

  1. Solidne legowisko dla psa? Znajdziesz je u nas

Doskonale wiemy, jak energiczni potrafią być czworonożni przyjaciele. Podczas beztroskich zabaw, ząbki i pazurki idą w ruch. Na szczęście, każde z naszych legowisk pokrywamy solidnym materiałem tapicerskim – takim, którym obszywa się naprawdę dobre meble. Używana przez nas tkanina jest odporna na przetarcia i rozdarcia, a jednocześnie cudownie miękka.