Szybka realizacja zamówień. Darmowa dostawa powyżej 150 zł, przy płatności z góry

Legowisko dla beagle

Sortowanie
 • Ekskluzywne legowisko dla psa z napisem
  Legowisko dla psa – seria PLATINUM, rozmiar ML
 • Legowisko dla psa – seria PLATINUM PLUS, rozmiar S
  Legowisko dla psa – seria PLATINUM PLUS, rozmiar ML
 • Białe legowisko dla psa z imieniem
  Legowisko dla psa – seria PLATINUM WHITE, rozmiar ML
 • Czarne legowisko dla psa z imieniem
  Legowisko dla psa – seria PLATINUM BLACK, rozmiar ML
 • Legowisko dla psa serii Platinum Oreo
  Legowisko dla psa – seria PLATINUM OREO, rozmiar ML

Beagle to najmniejsze psy należące do grupy psów gończych. Są bystre, inteligentne i nieustraszone. Dość często spotykanie w polskich domach, głównie u osób lubiących aktywny tryb życia.

Beagle chociaż są średniej wielkości psami i mają krótkie nóżki, to potrzebują codziennie sporej dawki ruchu. Aktywność to ich priorytet. To bardzo ruchliwa rasa, która musi się wybiegać. Inaczej potrafią opiekunowi przysporzyć wielu niespodzianek w mieszkaniu. Psy tej rasy potrafią szybko biegać i są wytrzymałe. Idealnie nadają się dla biegacza czy rowerzysty. Beagle, które nie mają zapewnionej odpowiedniej dawki ruchu mogą mieć tendencje do przybierania na wadze, a otyłość może być u nich początkiem różnych chorób.

Psy tej rasy nie wymagają specjalnej pielęgnacji. Ze względu na długie uszy, trzeba gównie skupić się na ich regularnym czyszczeniu. Sierść beagle jest krótka, ostra i przylegająca. Nie trzeba jej zbyt często czesać i kąpać.

Jak zapewnić komfortowy wypoczynek po aktywnym dniu dla beagle? Wybrać odpowiednie legowisko dla psa. Takie, w którym pies będzie miał wygodnie i bezpiecznie. Ważne, by zwrócić uwagę na antyalergiczne wypełnienie legowiska. Z uwagi na ewentualne problemy beagle z uszami świetnie sprawdzi się kulka silikonowa. Ona też nie wygniata się i nie odkształca, więc pies w legowisku zawsze będzie miał miękko.

Legowisko tego typu warto zakupić też dla posokowca czy gończego polskiego.