Szybka realizacja zamówień, darmowa dostawa powyżej 150 zł, przy płatności z góry .

Legowisko dla beagle

Sortowanie
 • Ekskluzywne legowisko dla psa z napisem
  Legowisko dla psa – seria PLATINUM, rozmiar ML
 • Ekskluzywne legowisko dla psa z napisem
  Beżowe legowisko dla psa – seria PLATINUM, rozmiar ML
 • Brązowe legowisko dla psa serii Platinum
  Brązowe legowisko dla psa – seria PLATINUM, rozmiar ML
 • Legowisko dla psa – seria PLATINUM, rozmiar S
  Ciemnoszare legowisko dla psa – seria PLATINUM, rozmiar ML
 • Jasno szare legowisko dla psa
  Jasnoszare legowisko dla psa – seria PLATINUM, rozmiar ML
 • Legowisko dla psa – seria PLATINUM PLUS, rozmiar S
  Legowisko dla psa – seria PLATINUM PLUS, rozmiar ML
 • Białe legowisko dla psa z imieniem
  Legowisko dla psa – seria PLATINUM WHITE, rozmiar ML
 • Czarne legowisko dla psa z imieniem
  Legowisko dla psa – seria PLATINUM BLACK, rozmiar ML
 • Legowisko dla psa serii Platinum Oreo
  Legowisko dla psa – seria PLATINUM OREO, rozmiar ML
 • Legowisko dla psa – seria PLATINUM PLUS, rozmiar S
  Szare/ciemnoszare legowisko dla psa – seria PLATINUM PLUS, rozmiar ML
 • Legowisko dla psa z imieniem
  Beżowe/brązowe legowisko dla psa – seria PLATINUM PLUS, rozmiar ML
 • Różowe legowisko dla psa – seria PLATINUM Pink, rozmiar ML

Beagle to najmniejsze psy należące do grupy psów gończych. Są bystre, inteligentne i nieustraszone. Dość często spotykanie w polskich domach, głównie u osób lubiących aktywny tryb życia.

Beagle chociaż są średniej wielkości psami i mają krótkie nóżki, to potrzebują codziennie sporej dawki ruchu. Aktywność to ich priorytet. To bardzo ruchliwa rasa, która musi się wybiegać. Inaczej potrafią opiekunowi przysporzyć wielu niespodzianek w mieszkaniu. Psy tej rasy potrafią szybko biegać i są wytrzymałe. Idealnie nadają się dla biegacza czy rowerzysty. Beagle, które nie mają zapewnionej odpowiedniej dawki ruchu mogą mieć tendencje do przybierania na wadze, a otyłość może być u nich początkiem różnych chorób.

Psy tej rasy nie wymagają specjalnej pielęgnacji. Ze względu na długie uszy, trzeba gównie skupić się na ich regularnym czyszczeniu. Sierść beagle jest krótka, ostra i przylegająca. Nie trzeba jej zbyt często czesać i kąpać.

Jak zapewnić komfortowy wypoczynek po aktywnym dniu dla beagle? Wybrać odpowiednie legowisko dla psa. Takie, w którym pies będzie miał wygodnie i bezpiecznie. Ważne, by zwrócić uwagę na antyalergiczne wypełnienie legowiska. Z uwagi na ewentualne problemy beagle z uszami świetnie sprawdzi się kulka silikonowa. Ona też nie wygniata się i nie odkształca, więc pies w legowisku zawsze będzie miał miękko.

Legowisko tego typu warto zakupić też dla posokowca czy gończego polskiego.

Beagle – nieustraszony i aktywny

Choć psy rasy beagle prezentują się uroczo, ich wygląd może zwieść. Są to bowiem zwierzaki o dużym temperamencie i zapotrzebowaniu na aktywność fizyczną. Kochają bawić się i biegać, a także chętnie uczą się nowych umiejętności. Jako najmniejsza z ras gończych, potrzebują dużej dawki zainteresowania ze strony właściciela i bardzo dużo ruchu.

Decydując się na psa rasy beagle należy pamiętać, że aktywność fizyczna powinna gościć w jego codziennym harmonogramie – jest to niezbędne dla właściwego zdrowia psiaka i uniknięcia nadwagi, do której beagle ma predyspozycje. Po zabawie, pies z pewnością odczuje potrzebę regeneracyjnego wypoczynku. Aby sen szybko przyniósł mu nowe siły na dalsze harce, niezbędne będzie wygodne legowisko dla psa.

Jakie legowisko dla beagle’a wybrać?

Beagle to psy o średnim wzroście i wadze, dlatego najlepszym legowiskiem dla tej rasy będzie to w rozmiarze M. Przed zakupem upewnij się jednak, że posłanie dokładnie odpowiada gabarytom twojego pupila. Zwróć uwagę na jakość wypełnienia posłania – aby beagle mógł się w nim dobrze wyspać, powinno być go przede wszystkim sporo. W Beds4Dogs nie oszczędzamy na wypełnieniu posłań, które tworzymy z silikonowej kulki – miękkiej, elastycznej i odpornej na odkształcenia.

Posłanie dla beagle’a: uwaga na wrażliwe uszy!

Beagle nie należą do chorowitych ras, dlatego jeśli prowadzą zdrowy tryb życia, cieszą się świetną kondycją przez wiele lat. Ich jedyną słabością są długie uszy podatne na infekcje. Aby im zapobiegać, bardzo ważne jest dbanie o ich higienę. Prócz mycia psich uszu zwróć uwagę na to, by psiak przebywał w czystym posłaniu.

Nasze legowiska dla psów produkujemy z tkaniny tapicerskiej odpornej na wielokrotne pranie, co ułatwia utrzymanie jej w czystości, a tym samym zmniejsza ryzyko infekcji uszu beagle’a. Na zdrowie psiaka wpływ ma również antyalergiczna kulka silikonowa, którą wypełniamy legowiska – nie rozwijają się w niej bowiem drobnoustroje, które mogłyby wywołać infekcję przewodu słuchowego.

Łatwe w czyszczeniu legowisko dla psa beagle

Sierść psa beagle jest krótka i ostra, lecz nie ma tendencji do częstego wypadania. Nie zapominajmy jednak, że niepozorne beagle kochają szaleństwa na zewnątrz – jeśli pies będzie miał do tego okazję, z chęcią będzie bawił się poza domem, a tym samym – brudził. Nawet, jeśli twój beagle wskoczy do posłania zaraz po spacerze i odrobinę je zabrudzi, nie musisz się przejmować. Tkanina tapicerska, którą wykorzystujemy do produkcji legowisk jest łatwa w czyszczeniu, co dodatkowo ułatwia zdejmowany pokrowiec.

Modne legowisko dla psa rasy beagle

Beagle’az pewnością nikomu nie trzeba opisywać – to rasa bardzo popularna rasa, zwłaszcza wśród mieszkańców miast. Cechuje się biało-brązowo-czarnym umaszczeniem; w Beds4Dogs bez problemu dobierzesz idealne legowisko dla swojego łaciatego pupila. Oferujemy modele jednokolorowe, jak również dwukolorowe. Miękkie dodatki w postaci poduszeczek sprawią, że beagle w swoim posłaniu będzie czuł się jeszcze bezpieczniej.