Szybka realizacja zamówień . Darmowa dostawa powyżej 150 zł .

Legowisko dla beagle

Sortowanie
  Nazwa produktu Zdjęcie produktu Cena produktu Opcja
 • Legowisko dla psa serii Platinum Oreo
  Legowisko dla psa – seria PLATINUM OREO, rozmiar ML
 • łóżeczko dla psa
  Legowisko dla psa – seria PLATINUM WHITE, rozmiar ML
 • czarne legowisko
  Legowisko dla psa – seria PLATINUM BLACK, rozmiar ML
 • beżowe legowisko dla psa
  Beżowe legowisko dla psa – seria PLATINUM, rozmiar ML
 • brązowe legowisko dla psa
  Brązowe legowisko dla psa – seria PLATINUM, rozmiar ML
 • ciemnoszare legowisko dla psa
  Ciemnoszare legowisko dla psa – seria PLATINUM, rozmiar ML
 • posłanie dla psa
  Jasnoszare legowisko dla psa – seria PLATINUM, rozmiar ML
 • legowisko dla psa
  Szare/ciemnoszare legowisko dla psa – seria PLATINUM PLUS, rozmiar ML
 • legowisko dla pieska
  Beżowe/brązowe legowisko dla psa – seria PLATINUM PLUS, rozmiar ML
 • różowe legowisko dla psa
  Różowe legowisko dla psa – seria PLATINUM Pink, rozmiar ML

Beagle to rasa psów bardzo aktywnych, które mają silny instynkt myśliwski i bardzo mocno przywiązują się do swojego właściciela. Należy im zapewnić dużą dawkę aktywności fizycznej każdego dnia, a tuż po niej — pyszne jedzenie i komfortowy wypoczynek. Zapewnisz go swojemu psu wybierając nasze ekskluzywne legowisko dla beagla.

Posłanie dla beaglea jako bezpieczny azyl

Psy rasy beagle są bardzo ruchliwe i potrzebują dużej dawki aktywności fizycznej każdego dnia. Dzięki temu są idealnymi kompanami dla osób aktywnych, na przykład biegaczy czy rowerzystów. Pomimo swojego uroczego wyglądu, mają gorący temperament i jako rasa psów gończych potrzebują dużo zainteresowania ze strony właściciela. Uwielbiają także zabawę i figle ze starszymi dziećmi. Kiedy jednak beagle odpoczywają, nie należy im przeszkadzać. Kiedy na przykład małe dzieci zaczną wówczas zaczepiać psa tej rasy, może zareagować w mniej przyjacielski sposób. Dlatego tak istotne jest, aby legowisko dla psa beagla stanowiło jego swoisty azyl — miejsce, do którego może uciec, kiedy czuje się przytłoczony towarzystwem.

Wybieramy legowisko dla beagla — co wziąć pod uwagę?

Wybór odpowiedniego legowiska nie powinien opierać się wyłącznie na wyglądzie czy cenie. Warto pamiętać, że posłanie musi być odpowiednio dostosowane do potrzeb danej rasy. Tylko dzięki temu pies będzie czuł się w nim bezpiecznie i będzie mógł komfortowo wypoczywać. Sprawdźmy zatem, na jakie cechy legowiska należy przede wszystkim zwrócić szczególną uwagę.

Odpowiedni rozmiar

Rozmiar legowiska to jeden z najważniejszych parametrów, które zadecydują o jakości wypoczynku Twojego pupila. Beagle to rasa o silnej budowie, ale średniej wielkości i wagi. Dlatego legowisko dla beagla nie może być za małe ani zbyt duże — najlepiej sprawdzi się model w rozmiarze ML, który jest także idealny dla buldogów francuskich, staffików czy dużych spanieli. Zawsze warto jednak zmierzyć swojego psa od nosa do podstawy ogona, a następnie porównać wymiary z tabelką dostępną na naszej stronie. W ten sposób zapewnisz mu idealną przestrzeń do odpoczynku. Warto także zwrócić uwagę na wypełnienie. Powinno być go dużo, tak aby dawało psu solidne podparcie i izolację od twardego podłoża, a gdy będzie dodatkowo odporne na odkształcenia, Twój beagle z pewnością to doceni.

Wytrzymały materiał

Samo wypełnienie jest bardzo istotne, ale nie mniej ważny jest materiał, jaki powleka całe legowisko. Należy pamiętać, że beagle kochają aktywność na zewnątrz, a gdy zbytnio się nudzą, kochają kopać dziury. Co więcej, przynajmniej raz do roku intensywnie linieją. Dlatego legowisko dla beagle musi być wykonane z materiału łatwego do wyczyszczenia. Nasze posłania dla psów Beds4Dogs łatwo odkurzysz, a dzięki wszytym zamkom także zdejmiesz pokrowiec i wypierzesz go w pralce. Tkanina tapicerska, którą wykorzystujemy do produkcji naszych legowisk, jest miękka i wytrzymała, dzięki czemu podnosi wypoczynek Twojego pupila na wyższy poziom.

Bezpieczne dla alergików

Beagle to jedna z ras psów podatnych na alergie, nie tylko te pokarmowe, ale także kontaktowe. Aby zminimalizować ich ryzyko we własnym posłaniu, warto wybrać nasze antyalergiczne legowisko dla beagla. Wypełnienie z kulki silikonowej nie tylko ogranicza ryzyko reakcji alergicznej do minimum, ale także hamuje rozwój groźnych drobnoustrojów.

Przyjazne zdrowiu

Jeśli chodzi o zdrowie, beagle to psy rzadko chorujące, należące do ras długowiecznych. Są jednak pewne schorzenia, na które beagle może być genetycznie bardziej narażony. Należą do nich między innymi problemy z oczami, alergie czy padaczka. Jednak charakterystyczne dla tej rasy długie, oklapnięte uszy także mogą być bardziej podatne na infekcje. Dlatego tak istotne jest zachowanie ich doskonałej higieny, a to będzie możliwe tylko wtedy, gdy psiak będzie wypoczywał w czystym posłaniu. Nasze legowiska wypełnione antyalergiczną kulką silikonową pozwalają ograniczyć ryzyko rozwoju bakterii szkodliwych dla przewodu słuchowego.

Praktyczne i modne legowisko dla psa beagla

Psy rasy beagle urzekają swoim wyglądem. Długie oklapnięte uszy i typowe biało-brązowo-czarne umaszczenie to ich cechy charakterystyczne. Dla tak ślicznych psiaków mamy w Beds4Dogs idealne legowiska dopasowane doskonale pod względem wymiarów, ale także kolorów. Nasze jednokolorowe legowiska z kolekcji PLATINUM lub dwukolorowe modele PLATINUM PLUS uszyte zostały w ciepłych, naturalnych odcieniach, które świetnie wpasują się w każde wnętrze. Wykonujemy także personalizowane posłania dla beagle i innych ras — wybierz model i czcionkę napisu, a otrzymasz legowisko z imieniem swojego pupila oraz dowolnym innym napisem na sercu będącym częścią posłania. Do legowiska dołączamy także zestaw miękkich poduszeczek w różnych kształtach, które umilą zarówno wypoczynek, jak i zabawę każdego czworonoga. Wybierz nasze ekskluzywne legowisko dla beagle i zapewnij swojemu psu wypoczynek na najwyższym poziomie!