Szybka realizacja zamówień, darmowa dostawa powyżej 150 zł, przy płatności z góry .

Legowisko dla buldoga francuskiego

Sortowanie
 • Jasno szare legowisko dla psa
  Legowisko dla psa – seria PLATINUM, rozmiar M
 • Ekskluzywne legowisko dla psa z napisem
  Beżowe legowisko dla psa – seria PLATINUM, rozmiar M
 • Brązowe legowisko dla psa serii Platinum
  Brązowe legowisko dla psa – seria PLATINUM, rozmiar M
 • Legowisko dla psa – seria PLATINUM, rozmiar S
  Ciemnoszare legowisko dla psa – seria PLATINUM, rozmiar M
 • Jasno szare legowisko dla psa
  Jasnoszare legowisko dla psa – seria PLATINUM, rozmiar M
 • Legowisko dla psa z imieniem
  Legowisko dla psa – seria PLATINUM PLUS, rozmiar M
 • Białe legowisko dla psa z imieniem
  Legowisko dla psa – seria PLATINUM WHITE, rozmiar M
 • Czarne legowisko dla psa z imieniem
  Legowisko dla psa – seria PLATINUM BLACK, rozmiar M
 • Legowisko dla psa serii Platinum Oreo
  Legowisko dla psa – seria PLATINUM OREO, rozmiar M
 • Legowisko dla psa – seria PLATINUM PLUS, rozmiar S
  Szare/ciemnoszare legowisko dla psa – seria PLATINUM PLUS, rozmiar M
 • Legowisko dla psa z imieniem
  Beżowe/brązowe legowisko dla psa – seria PLATINUM PLUS, rozmiar M
 • Ekskluzywne legowisko dla psa z napisem
  Legowisko dla psa – seria PLATINUM, rozmiar ML

Buldożki francuskie są u nas bardzo popularne w ostatnim czasie. Robią furorę nie tylko w naszych domach, ale też na wszelkich gadżetach i ubraniach. Niemal wszędzie można spotkać wizerunek buldoga francuskiego.

Skąd taka popularność rasy? Zapewne z uwagi na wygląd i charakter. Buldogi francuskie mają małą i muskularną sylwetkę. Do tego szeroka głowa i stojące uszy. To cały ich urok. Poza tym są bardzo łagodne i towarzyskie. Lubią przebywać w obecności człowieka i bardzo przywiązują się do swojego opiekuna. Poza tym świetnie dogadują się z innymi psami i z dużą łatwością akceptują towarzystwo innych zwierząt w domu.

Buldogi francuskie słyną też z krótkiej kufy i spłaszczonego pyska. Ze względu na taką budowę obciążone są ryzykiem wystąpienia różnych chorób. Najczęściej przedstawicielom tej rasy zdarzają się problemy z oddychaniem oraz alergie. To istotne przy wyborze legowiska dla buldoga francuskiego.

Ważne jest by przy zakupie legowiska zwrócić uwagę na jego wypełnienie. Najlepiej zamówić takie, które jest antyalergiczne. Wtedy będziemy mieć pewność, że nasz pupil komfortowo śpi. Takie posłanie z antyalergiczną kulką silikonową oferuje m.in. nasza firma. Seria została zaprojektowana właśnie z myślą o buldożkach francuskich i ich problemach alergicznych. Istotne jest to, by dla piesków zamawiać też tzw. legowiska kojce. Wówczas podczas snu buldożek może oprzeć głowę o bok legowiska i znacznie lżej mu się oddycha, przez co też mniej chrapie. Buldogi francuskie mają krótki i gładki włos, ale też miękki dzięki czemu nie wbija się zbytnio w tkaninę, z której wykonane jest legowisko.

Tego typu łóżeczka polecamy też dla „kuzynów” buldoga francuskiego czyli boston terriera i mopsa.

Posłanie dla psa – buldoga francuskiego

Buldogi francuskie obecnie cieszą się ogromną popularnością. Te urocze, małe pieski o zabawnej prezencji zdobyły już serca wielu osób. Buldog francuski to znakomity towarzysz rodziny, ponieważ wyróżnia się pogodnym usposobieniem i chęcią do współpracy z człowiekiem. Dobrze znosi obecność dzieci i innych zwierząt.

Jeśli poszukujesz psa, który będzie spędzał z tobą czas na umiarkowanej aktywności, buldożek to świetne rozwiązanie. Psy tej rasy z przyjemnością odbywają spacery, bawią się i zdobywają nowe umiejętności. Pomimo, że buldog francuski jest małym psem, jego budowa jest dość atletyczna, dzięki czemu wysiłek fizyczny nie jest dla niego dużym kłopotem.

Po świetnej zabawie buldog francuski najchętniej wypoczywa w legowisku, oczywiście stale mając na oku swojego ukochanego pana. Czym powinno cechować się posłanie dla popularnego pieska i jak zapewnić mu relaks na najlepszym poziomie?

Legowisko dla buldoga francuskiego. Jakie wybrać?

Legowisko dla buldoga francuskiego nie musi być duże: psu o tak niewielkim rozmiarze wystarczy posłanie w rozmiarze S lub M. Przed złożeniem zamówienia zawsze jednak warto sprawdzić, czy dany wymiar odpowiada budowie twojego pieska.

Jak większość psów z krótką kufą, buldogi francuskie mają podwyższoną skłonność do wziewnych alergii. To właśnie dlatego decydując się na przygarnięcie buldożka trzeba mieć na uwadze wzmożony domowy porządek i izolowanie psa od najczęstszych alergenów. Legowisko dla buldoga francuskiego powinno być wykonane z wysokiej jakości materiałów, koniecznie z wypełnieniem antyalergicznym. Takie warunki spełnia kulka silikonowa, której używamy do wypełniania naszych posłań: jest w pełni hipoalergiczna, dzięki czemu nie zaszkodzi wrażliwemu buldożkowi.

Legowisko dla psa chrapiącego

Mówiąc o buldogach francuskich nie można nie wspomnieć o ich skłonności do chrapania, co również spowodowane jest króciutką kufą. W zdecydowanej większości przypadków nie trzeba martwić się uroczym pochrapywaniem; wiemy jednak, że dla domowników może być to nieco uciążliwe. Nasze posłania posiadają podwyższone brzegi, o które buldożek może oprzeć głowę podczas snu, co minimalizuje chrapanie. Na wygodę i poczucie bezpieczeństwa wpłyną również dołączone do legowiska poduszki.

Należy mieć na uwadze i to, że psy chrapiące mogą wysypiać się znacznie gorzej. To właśnie dlatego wybór wygodnego, miękkiego legowiska jest tak istotny – komfortowe łóżeczko sprawi, że pomimo utrudnionego oddychania pies odpowiednio wypocznie.

Pięknie wykonane legowisko dla buldoga francuskiego

Legowisko dla buldoga francuskiego powinno łączyć wygodę, funkcjonalność oraz modny design. W Beds4Dogs nie zaniedbujemy również tego ostatniego wymogu; nasze posłania projektujemy z myślą o ponadczasowej modzie. Stonowane i naturalne kolory posłań bez problemu dopasujesz zarówno do umaszczenia pieska, jak i wystroju swojego mieszkania. Urocze detale i naszywka w postaci imienia twojego pupila sprawią, że nasze legowisko będzie prezentowało się jeszcze lepiej.