Szybka realizacja zamówień . Darmowa dostawa powyżej 150 zł .

Legowisko dla cane corso

Sortowanie
  Nazwa produktu Zdjęcie produktu Cena produktu Opcja
 • czarne legowisko
  Legowisko dla psa – seria PLATINUM BLACK, rozmiar XL
 • beżowe legowisko dla psa
  Beżowe legowisko dla psa – seria PLATINUM, rozmiar XL
 • brązowe legowisko dla psa
  Brązowe legowisko dla psa – seria PLATINUM, rozmiar XL
 • ciemnoszare legowisko dla psa
  Ciemnoszare legowisko dla psa – seria PLATINUM, rozmiar XL
 • posłanie dla psa
  Jasnoszare legowisko dla psa – seria PLATINUM, rozmiar XL
 • legowisko dla psa
  Szare/ciemnoszare legowisko dla psa – seria PLATINUM PLUS, rozmiar XL
 • legowisko dla pieska
  Beżowe/brązowe legowisko dla psa – seria PLATINUM PLUS, rozmiar XL
 • różowe legowisko dla psa
  Legowisko dla psa różowe – seria PLATINUM Pink , rozmiar XL
 • brązowe legowisko dla psa
  Brązowe legowisko dla psa – seria PLATINUM, rozmiar XXL
 • ciemnoszare legowisko dla psa
  Ciemnoszare legowisko dla psa – seria PLATINUM, rozmiar XXL
 • posłanie dla psa
  Jasnoszare legowisko dla psa – seria PLATINUM, rozmiar XXL

Są duże, masywne i piękne. Mogą być czarne, grafitowe lub żółtawe. Zawsze z ciemną maską. Nie jest im straszna funkcja psa stróżującego. Sprawdzą się też w tropieniu oraz w pracy w służbach mundurowych. To psy rasy cane corso.

Cane corso charakteryzują się dużym temperamentem. Wobec obcych bywają nieufne. W domu kochają wszystkich domowników, chociaż za swojego pana wybierają sobie jedną osobę. Cane corso są wyjątkowo inteligentnymi psami. Potrzebują uwagi człowieka, lubią z nim pracować. Na co dzień trzeba im zapewnić sporą dawkę ruchu. Lubią długie spacery, bieganie i psie sporty. Nadają się m.in. do agility.

Cane corso są psami łatwymi w pielęgnacji. Mają krótką i błyszczącą sierść z podszerstkiem. Ich włos lubi wbijać się w posłania, więc warto dla cane corso zamówić legowisko z tkaniny tapicerskiej. Wówczas czyszczenie posłania będzie łatwiejsze. Cane corso rzadko chorują i mają wysoką odporność. Sporadycznie zdarzają się problemy z alergiami u tych psów. Profilaktycznie można zainteresować w legowisko z wypełnieniem z kulki silikonowej. Ma ona właściwości antyalergiczne, więc wpłynie korzystnie na zdrowie, a przy okazji zapewni pieskowi odpowiedni relaks. Legowisko dla cane corso musi być duże, dopasowane do wymiarów psa.

Legowisko dla cane corso

Cane corso to duży, charakterystyczny pies, który świetnie sprawdza się w roli towarzysza rodziny i psa stróżującego. Wyróżnia się postawną sylwetką i zamiłowaniem do aktywności fizycznej. Te psy mają naprawdę duży temperament! W relacjach z człowiekiem, cane corso jest jednak nieufny i ostrożny. Gdy już pozna swoich domowników, dobrze czuje się w ich towarzystwie, jednak najsilniejszą więź nawiązuje z tym jednym, jedynym właścicielem. Na widok nowego gościa w domu, obronny cane corso może naprawdę głośno szczekać.

Wyjątkowe umiejętności cane corso sprawiają, że często można spotkać je w służbach mundurowych – są silne, szybkie i nadają się do tropienia. Decydując się na przygarnięcie psa tej rasy trzeba zapewnić mu dostateczną ilość wysiłku fizycznego. Bieganie, agility, aportowanie – to zajęcia, które cane corso lubi najbardziej. Po zabawie chętnie wypoczywa w legowisku.

Jakie legowisko dla cane corso?

Posłanie dla cane corso musi być przede wszystkim duże – podobnie jak sam pies. Polecamy skoncentrować się na legowiskach w rozmiarach XL. W takim posłaniu cane corso będzie mógł przeciągać się i wiercić do woli.

Z racji dużej wagi cane corso, jego legowisko musi być również dobrze wypełnione. W przeciwnym razie ciężki pies szybko wygniecie w poduszce nieestetyczne dziury. Aby pupil był dobrze odizolowany od twardego podłoża, wybierz posłanie wypełnione miękką i elastyczną kulką silikonową. Jest odporna na odkształcenia i dopasowuje się do sylwetki psa, dlatego każdy cane corso wyśpi się na niej wyśmienicie!

Zawsze czyste legowisko dla psa cane corso

Twarda i krótka sierść cane corso łatwo wbija się w materiały, dlatego jego posłanie powinno być pokryte tkaniną tapicerską – łatwą w odkurzaniu i praniu. Nasze legowiska posiadają pokrowce z zamkami, dzięki czemu można prać je tak często, jak to konieczne. Docenisz tę zaletę legowisk Beds4Dogs zwłaszcza wtedy, gdy wesoły cane corso wskoczy do posłania zaraz po spacerze w deszczu.

Antyalergiczne legowisko dla psa

Cane corso to psy wytrzymałe i odporne – alergie występują u nich bardo rzadko. Niemniej jednak, warto zadbać o profilaktykę uczuleń kontaktowych u psa, podarowując mu legowisko wypełnione materiałem antyalergicznym, takim jak kulka silikonowa. W takim posłaniu nie rozwiną się bakterie i grzyby, które mogłyby zaszkodzić zdrowiu psa.

Modne legowisko dla psa cane corso

Można śmiało uznać, że cane corso to taki… „uroczy brutal”. Choć prezentuje się dostojnie, a nawet nieco groźnie, drzemie w nim natura pieszczocha i psa bardzo uczuciowego. Tak wyjątkowa rasa zasługuje na to, by spać na wygodnym, ale i pięknym legowisku. Nasze posłania projektujemy zgodnie z aktualnymi trendami, mając na uwadze modne kolory i wzory. Ozdobne poduszki, naszywka oraz imię twojego psa na posłaniu sprawią, że trudno będzie oderwać od niego wzrok. Stonowane odcienie i praktyczny kształt legowisk przypominających przytulny kojec przypadną do gustu każdemu cane corso, jak i człowiekowi lubiącemu piękne przedmioty.