Szybka realizacja zamówień. Darmowa dostawa powyżej 150 zł, przy płatności z góry

Legowisko dla cane corso

Brak produktów

Są duże, masywne i piękne. Mogą być czarne, grafitowe lub żółtawe. Zawsze z ciemną maską. Nie jest im straszna funkcja psa stróżującego. Sprawdzą się też w tropieniu oraz w pracy w służbach mundurowych. To psy rasy cane corso.

Cane corso charakteryzują się dużym temperamentem. Wobec obcych bywają nieufne. W domu kochają wszystkich domowników, chociaż za swojego pana wybierają sobie jedną osobę. Cane corso są wyjątkowo inteligentnymi psami. Potrzebują uwagi człowieka, lubią z nim pracować. Na co dzień trzeba im zapewnić sporą dawkę ruchu. Lubią długie spacery, bieganie i psie sporty. Nadają się m.in. do agility.

Cane corso są psami łatwymi w pielęgnacji. Mają krótką i błyszczącą sierść z podszerstkiem. Ich włos lubi wbijać się w posłania, więc warto dla cane corso zamówić legowisko z tkaniny tapicerskiej. Wówczas czyszczenie posłania będzie łatwiejsze. Cane corso rzadko chorują i mają wysoką odporność. Sporadycznie zdarzają się problemy z alergiami u tych psów. Profilaktycznie można zainteresować w legowisko z wypełnieniem z kulki silikonowej. Ma ona właściwości antyalergiczne, więc wpłynie korzystnie na zdrowie, a przy okazji zapewni pieskowi odpowiedni relaks. Legowisko dla cane corso musi być duże, dopasowane do wymiarów psa.