Szybka realizacja zamówień . Darmowa dostawa powyżej 150 zł .

Legowisko dla buldoga angielskiego

Sortowanie
  Nazwa produktu Zdjęcie produktu Cena produktu Opcja
 • łóżeczko dla psa
  Legowisko dla psa – seria PLATINUM WHITE, rozmiar ML
 • czarne legowisko
  Legowisko dla psa – seria PLATINUM BLACK, rozmiar ML
 • beżowe legowisko dla psa
  Beżowe legowisko dla psa – seria PLATINUM, rozmiar ML
 • brązowe legowisko dla psa
  Brązowe legowisko dla psa – seria PLATINUM, rozmiar ML
 • ciemnoszare legowisko dla psa
  Ciemnoszare legowisko dla psa – seria PLATINUM, rozmiar ML
 • posłanie dla psa
  Jasnoszare legowisko dla psa – seria PLATINUM, rozmiar ML
 • legowisko dla psa
  Szare/ciemnoszare legowisko dla psa – seria PLATINUM PLUS, rozmiar ML
 • legowisko dla pieska
  Beżowe/brązowe legowisko dla psa – seria PLATINUM PLUS, rozmiar ML
 • różowe legowisko dla psa
  Różowe legowisko dla psa – seria PLATINUM Pink, rozmiar ML
 • czarne legowisko
  Legowisko dla psa – seria PLATINUM BLACK, rozmiar L
 • beżowe legowisko dla psa
  Beżowe legowisko dla psa – seria PLATINUM, rozmiar L
 • brązowe legowisko dla psa
  Brązowe legowisko dla psa – seria PLATINUM, rozmiar L

Mocno zbudowane psy o krótkiej sierści, szerokiej głowie i skróconej kufie – to buldogi angielskie. Są bardzo pogodnymi psami ze średnim temperamentem, które bez problemu odnajdą się w każdej rodzinie. Rasa buldoga angielskiego wyodrębniła się ponad 1000 lat temu. W Polsce zyskały na popularności głównie w latach dziewięćdziesiątych. Wówczas w amerykańskim serialu kryminalnym „Gliniarz i prokurator” zagrał buldog angielski Max, który rozsławił tę rasę w naszym kraju.

Buldogi angielskie często trafiają do domów z dziećmi, bo są wyjątkowo cierpliwe i łagodne. Lubią bawić się i bardzo przywiązują się do człowieka. To ruchliwe psy, ale pomimo skłonności do ruchu, raczej nie nadają się do uprawnia sportów. To ze względu na budowę kufy i problemy z oddychaniem.

Właśnie z uwagi na budowę kufy trzeba też wybrać odpowiednie legowisko dla buldoga angielskiego. Warto zwrócić uwagę na antyalergiczne wypełnienie. Najlepiej z kulki silikonowej. Trzeba też pamiętać, że krótka i ostra sierść buldoga angielskiego może wbijać się w legowisko. W takim przypadku najlepiej sprawdzi się tkanina tapicerska.

Legowisko dla buldoga angielskiego

Nie daj się zwieść jego nieco groźnej aparycji. Buldog angielski to niesamowicie cierpliwy i spokojny pies, wprost stworzony do życia rodzinnego. Rasa ta pojawiła się w serialu „Gliniarz i prokurator” z lat 90, co sprawiło, że na przygarnięcie buldoga angielskiego zdecydowało się mnóstwo osób. Dziś pies ten znany jest ze swojej anielskiej cierpliwości, dzięki czemu doskonale sprawdza się w rodzinach, w których znajdują się dzieci, inne psy czy koty.

Buldog angielski to pies o szerokiej głowie, spłaszczonym pysku i postawnej sylwetce. Lubi aktywność fizyczną, jednak ze względu na skróconą kufę nie powinien się przemęczać, ponieważ łatwo wpada w zadyszkę. Buldogi bardzo przywiązują się do swoich właścicieli, chętnie spędzając z nim czas zarówno w domu, jak i na zewnątrz. Wraz z zamiłowaniem do długich spacerów, cechuje je sympatia do lenistwa w legowisku.

Jakie posłanie dla buldoga?

Aby buldog angielski wyspał się wygodnie, podaruj mu legowisko w rozmiarze M lub L. Przed złożeniem zamówienia zawsze warto porównać wymiary legowiska dla psa z gabarytami pupila. Poza tym pamiętaj, że buldogi to psy dość ciężkie – aby wyspać się doskonale, muszą mieć legowisko o dobrej jakości wypełnienia, które nie będzie przesadnie uginać się pod ich ciężarem. W Beds4Dogs nie oszczędzamy na kulce silikonowej, którą wypełniamy poduchy legowisk – jest jej na tyle sporo, że posłanie zostaje miękkie i wytrzymałe na lata.

Skrócona kufa buldoga angielskiego może być przyczyną chrapania i utrudnionego oddychania, zwłaszcza w trakcie snu. Aby zwierzakowi spało się lepiej, powinien mieć na czym podeprzeć główkę. Nasze posłania posiadają podwyższone boki, co pozwoli ułożyć się do snu każdemu buldogowi. Za podparcie posłużą również wygodne poduszeczki.

Jak każda rasa z krótką kufą, buldog angielski ma swoje słabe strony – a są nimi alergie. Skrócone podniebienie sprawia, że jest on wrażliwy na czynniki uczuleniowe. Aby zwiększyć komfort buldoga, wybierz legowisko z wypełnieniem antyalergicznym. Takie warunki spełnia właśnie kulka silikonowa, w której nie rozwijają się groźne drobnoustroje.

Legowisko dla psa z tkaniny tapicerskiej

Sierść buldoga angielskiego jest krótka i sztywna. W okresie linienia może wbijać się w materiały, dlatego psie posłanie powinno być pokryte tkaniną tapicerską, wykorzystywaną do produkcji dobrych mebli. Nadaje się ona do odkurzania i prania, co pozwala zachować legowisko dla psa w doskonałym stanie. Nasze posłania posiadają pokrowce z wszytymi zamkami, dzięki czemu wygodnie zdejmiesz je i wyczyścisz, kiedy to tylko konieczne.

Starannie wykonane legowiska dla psów

W naszym sklepie znajdziesz legowiska dla psów w różnych kolorach, które łatwo dopasujesz do umaszczenia zwierzaka. Możesz również zdecydować się na kontrastujące posłanie, na którym buldog będzie doskonale widoczny. Gratisowe poduszeczki, naszywka i imię twojego przyjaciela na legowisku sprawią, że będzie ono nie tylko wygodnym psim łóżkiem, ale też po prostu pięknym przedmiotem, który uzupełni twoje wnętrze.