Szybka realizacja zamówień. Darmowa dostawa powyżej 150 zł, przy płatności z góry

Legowisko dla toya rosyjskiego

Brak produktów

Toy rosyjski to jedna z najmniejszych ras psów na świecie. Występuje w dwóch odmianach: krótkowłosej i długowłosej. Można je spotkać w kolorze czarnym, brązowym, niebieskim lub rudym. Toye rosyjskie największą popularnością cieszą się oczywiście w Rosji. W Polsce nadal są rzadko spotykane.

To malutkie psy, które mają długie łapy i słychać je z daleka, bo lubią sobie poszczekać. Są ostrożne wobec obcych i przywiązane do domowników. Mogą mieszkać w domu z dziećmi, bo z nimi też świetnie się dogadują. Pomimo swojej niewielkiej budowy potrafią dotrzymać kroku człowiekowi na dłuższych spacerach. Cieszą się dobrym zdrowiem i żyją wyjątkowo długo, bo nawet do 18 roku życia.

Toy rosyjski może mieć jedynie kłopoty z oczami oraz ich łzawieniem, dlatego dla takich ras zalecane jest legowisko z wkładem antyalergicznym. Kulka silikonowa, którą będzie wypełnione posłanie idealnie spełni swoją rolę. Toye rosyjskie nieznacznie linieją, więc legowisko nie musi mieć specjalnie dobranej tkaniny. Ważne, by było miękkie i wygodne dla psa.