Szybka realizacja zamówień . Darmowa dostawa powyżej 150 zł .

Legowisko dla toya rosyjskiego

Sortowanie
  Nazwa produktu Zdjęcie produktu Cena produktu Opcja
 • łóżeczko dla psa
  Legowisko dla psa – seria PLATINUM WHITE, rozmiar S
 • czarne legowisko
  Legowisko dla psa – seria PLATINUM BLACK, rozmiar S
 • beżowe legowisko dla psa
  Beżowe legowisko dla psa – seria PLATINUM, rozmiar S
 • brązowe legowisko dla psa
  Brązowe legowisko dla psa – seria PLATINUM, rozmiar S
 • ciemnoszare legowisko dla psa
  Ciemnoszare legowisko dla psa – seria PLATINUM, rozmiar S
 • posłanie dla psa
  Jasnoszare legowisko dla psa – seria PLATINUM, rozmiar S
 • legowisko dla psa
  Szare/ciemnoszare legowisko dla psa – seria PLATINUM PLUS, rozmiar S
 • legowisko dla pieska
  Beżowe/brązowe legowisko dla psa – seria PLATINUM PLUS, rozmiar S
 • różowe legowisko dla psa
  Różowe legowisko dla psa – seria PLATINUM pink, rozmiar S
 • łóżeczko dla psa
  Legowisko dla psa – seria PLATINUM WHITE, rozmiar M
 • czarne legowisko
  Legowisko dla psa – seria PLATINUM BLACK, rozmiar M
 • beżowe legowisko dla psa
  Beżowe legowisko dla psa – seria PLATINUM, rozmiar M

Toy rosyjski to jedna z najmniejszych ras psów na świecie. Występuje w dwóch odmianach: krótkowłosej i długowłosej. Można je spotkać w kolorze czarnym, brązowym, niebieskim lub rudym. Toye rosyjskie największą popularnością cieszą się oczywiście w Rosji. W Polsce nadal są rzadko spotykane.

To malutkie psy, które mają długie łapy i słychać je z daleka, bo lubią sobie poszczekać. Są ostrożne wobec obcych i przywiązane do domowników. Mogą mieszkać w domu z dziećmi, bo z nimi też świetnie się dogadują. Pomimo swojej niewielkiej budowy potrafią dotrzymać kroku człowiekowi na dłuższych spacerach. Cieszą się dobrym zdrowiem i żyją wyjątkowo długo, bo nawet do 18 roku życia.

Toy rosyjski może mieć jedynie kłopoty z oczami oraz ich łzawieniem, dlatego dla takich ras zalecane jest legowisko z wkładem antyalergicznym. Kulka silikonowa, którą będzie wypełnione posłanie idealnie spełni swoją rolę. Toye rosyjskie nieznacznie linieją, więc legowisko nie musi mieć specjalnie dobranej tkaniny. Ważne, by było miękkie i wygodne dla psa.

Legowisko dla toya rosyjskiego

Toy rosyjski to pies o zabawnej prezencji, cieszący się popularnością wśród mieszkańców dużych miast. Największą sławę zyskał oczywiście w Rosji. Jest to jedna z najmniejszych ras na świecie – dorosły osobnik waży z reguły nie więcej niż 3 kg! Z tego powodu, toye często są noszone w damskich torebkach. Choć jest malutki, trudno nie zwrócić na niego uwagi – zwracają ją m. in. jego duże, kosmate uszy, a także wyjątkowe zamiłowanie do głośnego szczekania.

To rasa cechująca się nieufnością i ostrożnością. Toy zupełnie pewnie czuje się tylko w towarzystwie swojego właściciela. Nie przepada za męczącymi zabawami, jednak z chęcią odbywa dłuższe spacery. Chcąc przyzwyczaić go do innych zwierząt i dzieci, należy uzbroić się w odrobinę cierpliwości. Gdy jednak toy już przywyknie do nowych warunków, będzie wiernym przyjacielem na długie lata.

Ponad wszystko toy rosyjski ceni sobie wypoczynek w gronie najbliższych ludzi, którym ufa. Toy to również prawdziwy pieszczoch – ten malutki piesek będzie najszczęśliwszy, jeśli zaaranżujesz dla niego maksymalnie komfortowy kącik relaksu. Nie obędzie się oczywiście bez posłania dla psa o specjalnych wymaganiach.

Jakie posłanie dla toya wybrać?

Małemu toyowi w zupełności wystarczy legowisko dla psa w rozmiarze S. Pies o tak niewielkich gabarytach swobodnie będzie mógł się w nim wyciągnąć lub zwinąć w kłębek. Aby toy mógł spać naprawdę wygodnie, jego legowisko powinno izolować go od twardego podłoża – najlepiej za pomocą dobrego wypełnienia. Legowiska dla psów dostępne w naszym sklepie wypełniamy dużą ilością silikonowej kulki, która jest miękka, odporna na wgniecenia i niesamowicie wygodna.

Bardzo czujny toy będzie czuł się bezpiecznie w legowisku, które przypomina kojec i posiada podwyższone boki. Przytulności dopełnią miękkie poduszeczki, w które pies może wtulić się w trakcie snu.

Hipoalergiczne legowisko dla toya

Toy rosyjski to rasa bardzo podatna na alergie i infekcje oczu. Aby zmniejszyć ryzyko ich występowania, zadbaj o higienę legowiska dla psa. Najlepiej sprawdzi się to wypełnione silikonową, hipoalergiczną kulką, a zarazem posiadające zdejmowany pokrowiec, który można prać w pralce.

Legowisko dla psa – wyjątkowe jak sam toy

Nie ukrywajmy – toye to psy, które są po prostu modne. Na tę rasę decyduje się sporo celebrytów. Oczywiście, w posiadaniu toya najważniejsza jest łącząca go z człowiekiem więź oraz przyjaźń. Wiemy jednak, że właściciele tych nietypowych piesków zazwyczaj zwracają uwagę na szczegóły, dlatego projektując nasze posłania dokładamy wszelkich starań, by były one równie wyjątkowe, jak sam toy.

W Beds4Dogs znajdziesz legowiska dla psów w różnych kolorach, z modnymi naszywkami i możliwością dodania do nich imienia pupila. Urocze poduszeczki sprawią, że legowisko będzie prezentowało się jeszcze lepiej. Okaże się nie tylko wygodnym miejscem wypoczynku dla zwierzaka, ale i efektywnym elementem wystroju każdego mieszkania. Co jednak najważniejsze – twój toy z całą pewnością je pokocha!