Szybka realizacja zamówień, darmowa dostawa powyżej 150 zł, przy płatności z góry .

Legowisko dla maltipoo

Sortowanie
 • Legowisko dla psa – seria PLATINUM, rozmiar S
  Legowisko dla psa – seria PLATINUM, rozmiar S
 • Brązowe legowisko dla psa serii Platinum
  Brązowe legowisko dla psa – seria PLATINUM, rozmiar S
 • Legowisko dla psa – seria PLATINUM, rozmiar S
  Ciemnoszare legowisko dla psa – seria PLATINUM, rozmiar S
 • Jasno szare legowisko dla psa
  Jasnoszare legowisko dla psa – seria PLATINUM, rozmiar S
 • Legowisko dla psa – seria PLATINUM PLUS, rozmiar S
  Legowisko dla psa – seria PLATINUM PLUS, rozmiar S
 • Białe legowisko dla psa z imieniem
  Legowisko dla psa – seria PLATINUM WHITE, rozmiar S
 • Czarne legowisko dla psa z imieniem
  Legowisko dla psa – seria PLATINUM BLACK, rozmiar S
 • Legowisko dla psa – seria PLATINUM PLUS, rozmiar S
  Szare/ciemnoszare legowisko dla psa – seria PLATINUM PLUS, rozmiar S
 • Legowisko dla psa z imieniem
  Beżowe/brązowe legowisko dla psa – seria PLATINUM PLUS, rozmiar S
 • Jasno szare legowisko dla psa
  Legowisko dla psa – seria PLATINUM, rozmiar M
 • Ekskluzywne legowisko dla psa z napisem
  Beżowe legowisko dla psa – seria PLATINUM, rozmiar M
 • Brązowe legowisko dla psa serii Platinum
  Brązowe legowisko dla psa – seria PLATINUM, rozmiar M

Maltipoo to pieski, które robią furorę w mediach, zawojowały internet i są częstym tematem w portalach społecznościowych. Urocze i przesłodkie niczym pluszowe maskotki. Rasa najbardziej popularna jest w Stanach Zjednoczonych. W Polsce istnieje kilka hodowli.

Maltipoo to pieski pochodzące z kojarzenia dwóch ras – maltańczyka (matka) i pudla toy (ojciec). To piękne i wyjątkowo inteligentne psy. Nie są zbyt duże. Docelowo mogą ważyć do 5 kg. Idealne jako psy rodzinne i do towarzystwa. Lubią ruch i zabawę dostosowaną do ich potrzeb i możliwości. Bardzo ważny jest dla ich właściwego rozwoju psychicznego bliski kontakt z człowiekiem.

Pieski mogą mieć różne umaszczenie – od czarnego, srebrnego, biszkoptowego po biało – czarny. Ich włos może być prosty lub kręcony. Bez względu na okrywę włosową maltipoo wymagają dużej pielęgnacji. Nawet codziennie trzeba je szczotkować i regularnie odwiedzać salon groomerski.

Maltipoo chociaż są tak bardzo towarzyskie, to potrzebują swojego miejsca do wypoczynku. Podczas relaksu lubią mieć czas tylko dla siebie. Idealne legowisko dla maltipoo powinno być dobrane pod wielkość pieska. Legowisko obowiązkowo musi być miękkie i przytulne. Dla maltipoo sprawdzi się legowisko w formie kojca z tapicerską tkaniną i kulką silikonową w roli wypełniacza.

Legowisko dla maltipoo

Uroczy pies maltipoo to połączenie maltańczyka z pudlem toy. To popularny piesek do towarzystwa, który okazuje się znakomitym przyjacielem człowieka. Dużą sławę zyskał przede wszystkim w Stanach Zjednoczonych, lecz coraz częściej można go spotkać i w Polsce.

Maltipoo to ciekawski i energiczny piesek, który doskonale nadaje się do roli towarzysza rodziny. Szybko nawiązuje więź z ludźmi, lubi dzieci, a ponadto dobrze dogaduje się z innymi zwierzakami domowymi. Wbrew swojej aparycji uroczej masotki, maltipoo nie jest jedynie kanapowcem – chętnie spędza czas aktywnie, towarzysząc ukochanemu człowiekowi.

Trzeba pamiętać, że dla prawidłowego rozwoju psychicznego, maltipoo potrzebuje dużo troski i zainteresowania człowieka. Zwłaszcza w pierwszych latach życia, maltipoo nie powinien pozostawać długo sam. Wspólne zabawy i spacery to to, co uczyni tego małego pieska szczęśliwym. Po każdej aktywności, maltipoo wymaga jednak odrobiny czasu dla tylko siebie – najlepiej we własnym, wygodnym miejscu do snu.

Jakie posłanie dla maltipoo?

Legowisko dla małego psa takiego, jak maltipoo może mieć rozmiar S – te słodkie zwierzaki ważą z reguły nie więcej niż 5 kg. Maltipoo wypocznie zdrowo i wygodnie na posłaniu z solidną, dobrze wypełnioną poduchą. Powinna izolować psa od twardego podłoża – takie właściwości posiada znana w tapicerstwie kulka silikonowa. Ten miękki materiał zagwarantuje zwierzakowi wygodny sen, a jednocześnie zapobiegnie tworzeniu się na legowisku nieestetycznych wgnieceń.

Maltipoo posiada kręcone, gęste włosy, dlatego należy pamiętać o jego pielęgnacji – czesaniu i wizytach w salonie groomerskim. W okresie linienia włos maltipoo może zalegać na materiałach, dlatego idealne legowisko dla tego małego psa powinno być wykonane z materiału tapicerskiego, który jest łatwy w czyszczeniu. Legowiska dla psów Beds4Dogs posiadają pokrowce z wszytymi zamkami – dzięki temu w dowolnym momencie możesz je dokładnie odkurzyć lub wyprać, by nieustannie prezentowały się świetnie.

Antyalergiczne legowisko dla maltipoo

Mały maltipoo nie jest zagrożony wieloma chorobami, jednak może występować u niego alergia kontaktowa. W ramach profilaktyki warto zainwestować w legowisko bezpieczne dla alergików, wypełnione materiałem o medycznym zastosowaniu. Kulka silikonowa, którą wypełniamy nasze posłania jest w pełni bezpieczna dla psiego alergika. Nie rozwijają się w niej groźne drobnoustroje, dlatego twój maltipoo będzie spał na niej nie tylko wygodnie, ale i zdrowo!

Personalizowane legowisko dla twojego psa

Maltipoo występuje w umaszczeniu czarnym, biszkoptowym, srebrnym i czarno-białym. Mamy świetne wieści – legowiska w każdym z tych kolorów znajdziesz właśnie w Beds4Dogs. Możesz dopasować umaszczenie maltipoo do jego nowego legowiska lub przeciwnie – postawić na wyraźny kontrast. Każda z opcji sprawdzi się doskonale. Specjalnie dla twojego pupila przygotujemy naszywkę z jego imieniem, a do legowiska dodamy urocze poduszeczki, dzięki którym w posłaniu będzie jeszcze przytulniej.