Szybka realizacja zamówień . Darmowa dostawa powyżej 150 zł .

Legowisko dla shar pei’a

Sortowanie
  Nazwa produktu Zdjęcie produktu Cena produktu Opcja
 • łóżeczko dla psa
  Legowisko dla psa – seria PLATINUM WHITE, rozmiar ML
 • czarne legowisko
  Legowisko dla psa – seria PLATINUM BLACK, rozmiar ML
 • beżowe legowisko dla psa
  Beżowe legowisko dla psa – seria PLATINUM, rozmiar ML
 • brązowe legowisko dla psa
  Brązowe legowisko dla psa – seria PLATINUM, rozmiar ML
 • ciemnoszare legowisko dla psa
  Ciemnoszare legowisko dla psa – seria PLATINUM, rozmiar ML
 • posłanie dla psa
  Jasnoszare legowisko dla psa – seria PLATINUM, rozmiar ML
 • legowisko dla psa
  Szare/ciemnoszare legowisko dla psa – seria PLATINUM PLUS, rozmiar ML
 • legowisko dla pieska
  Beżowe/brązowe legowisko dla psa – seria PLATINUM PLUS, rozmiar ML
 • różowe legowisko dla psa
  Różowe legowisko dla psa – seria PLATINUM Pink, rozmiar ML
 • czarne legowisko
  Legowisko dla psa – seria PLATINUM BLACK, rozmiar L
 • beżowe legowisko dla psa
  Beżowe legowisko dla psa – seria PLATINUM, rozmiar L
 • brązowe legowisko dla psa
  Brązowe legowisko dla psa – seria PLATINUM, rozmiar L

Zmarszczki na głowie i zmarszczki na grzbiecie to cecha charakterystyczna dla psów rasy shar pei. To właśnie nadmiar fałdów skórnych dodaje im uroku i czyni je wyjątkowymi psami.

Shar pei to pies, który jest spokojny, pewny siebie i towarzyski. W rodzinie wybiera sobie jedną osobę, której się w pełni podporządkowuje. W kontaktach z innymi psami bywa uparty i dominujący.

Rasa shar pei występuje w różnych kolorach. Można spotkać psy w kolorze czarnym, szarym, kremowym czy czerwono – brązowym. Ich futro jest jednobarwne. Co ciekawe – młode shar pei’e mają pomarszczoną skórę na całym ciele. Natomiast dorosłe psy posiadają fałdy tylko na głowie i grzbiecie. Właśnie ze względu na skórę rasa shar pei wymaga specjalnej pielęgnacji. Do najczęstszych problemów tych psów można zaliczyć atopowe zapalenie skóry. Stąd ważny jest wybór właściwego legowiska dla shar pei’a. Szukając posłania warto zwrócić uwagę na jego wypełnienie. Tylko antyalergiczne kulka silikonowa zapewni psu odpowiednie warunki do wypoczynku. Sierść shar pei’a jest krótka i sztywna, więc może wbijać się w legowisko. Tu najlepiej sprawdzi się legowisko z tkaniny tapicerskiej. Ważne też, by posłanie nie odkształcało się, było miękkie i wygodne.

Legowisko dla psa shar pei

To pies, na którego po prostu nie można zwrócić uwagi. Bohater niejednej z reklam kremów przeciwzmarszczkowych, ale przede wszystkim – wierny towarzysz człowieka. Shar pei to wyjątkowa rasa, która doskonale odnajdzie się w niemal każdym domu.

Shar peia bardzo łatwo rozpoznać – jego charakterystyczna cecha to nadmiar skóry na głowie i grzbiecie, co skutkuje wielkimi zmarszczkami. To właśnie ten detal dodaje shar peiom najwięcej uroku. Psy tej rasy są przyjazne i nastawione na współpracę, jednak w rodzinie wybierają sobie jednego właściciela, któremu w pełni się podporządkowują. Psy shar pei akceptują dzieci i zwierzęta, choć w tych relacjach mogą być nieco uparte i dominujące.

Zmarszczki rasy shar pei, ich znak rozpoznawczy i atut, są niestety jednocześnie powodem wielu problemów skórnych. Aby nie rozwinęły się dolegliwości takie, jak atopowe zapalenie skóry, alergie i grzybice, psa należy często kąpać, stosować specjalne kosmetyki pielęgnacyjne, a także zapewnić mu maksymalnie higieniczne legowisko, wykonane z bezpiecznych materiałów.

Jakie legowisko dla rasy shar pei będzie najlepsze?

Legowisko dla psa shar pei musi być łatwe w czyszczeniu i antyalergiczne. W przeciwnym rasie podatny na alergie skórne pies będzie czuł się niekomfortowo. Wybierz posłanie wypełnione antyalergiczną, silikonową kulką, posiadające zdejmowany pokrowiec.

Dzięki możliwości prania poszycia, nasze legowiska dla psów doskonale nadają się nawet dla tak wymagających ras, jaką jest shar pei. Hipoalergiczne wypełnienie ogranicza rozwój szkodliwych drobnoustrojów, m. in. roztoczy i grzybów, które mogłyby zagrozić zdrowiu jego delikatnej skóry.

Odpowiednio duże i wygodne legowisko dla psa

Jak duże powinno być legowisko dla shar peia? Wystarczy rozmiar M – w takim posłaniu średniej wielkości pies wyśpi się naprawdę wygodnie. Dodatki w postaci poduszeczek sprawią, że każda drzemka będzie dla niego prawdziwą przyjemnością.

Sierść psa shar pei jest krótka i sztywna, dlatego usuwanie jej z materiałów może przysparzać kłopotów. Decydując się na legowisko z tkaniny tapicerskiej oszczędzisz sobie zachodu – takie posłanie wystarczy odkurzyć, a w razie konieczności – wyprać pokrowiec. Posłania Beds4Dogs przez bardzo długi czas prezentują się świetnie, nawet po wielokrotnym czyszczeniu.

Legowisko dla psa shar pei, które przyciąga wzrok

Shar pei występuje w różnych umaszczeniach – od brązowego, poprzez szare, aż do czarnego. Jeśli chcesz dopasować posłanie dla psa do jego sierści, w Beds4Dogs znajdziesz to idealne. Podpowiemy, że shar pei doskonale będzie prezentował się w posłaniu brązowym, beżowym, czarnym lub szarym. Psie posłanie z naszytym imieniem zwierzaka i ozdobnymi poduszkami będzie idealnym dopełnieniem każdego, modnego mieszkania.

Nasze legowiska dla psów są wygodne, bezpieczne dla zdrowia, ale także estetyczne – dzięki temu pasują do absolutnie każdej przestrzeni. Możesz być pewien, że twój shar pei pokocha swoje nowe posłanie, z kolei twoi goście będą podziwiali jego nietuzinkowy design!