Szybka realizacja zamówień . Darmowa dostawa powyżej 150 zł .
Beds4Dogs

Jesteśmy polskim producentem legowisk i posłań dla psów

Firma Beds4Dogs – Fabryka Psich Snów zajmuje się produkcją eleganckich i antyalergicznych posłań dla psów. Nasze produkty cieszą się wysokim uznaniem wśród właścicieli czworonogów, którzy borykają się z nadwrażliwością swoich pupili na alergeny i patogeny.

Jako polski producent sięgnęliśmy po wysokiej jakości materiały i wypełnienia stosowane w przemyśle tapicerskim i meblowym. Stosowane przez nas tworzywa są wytrzymałe oraz nie wywołują reakcji uczuleniowej u zwierząt cierpiących na alergie kontaktowe i wziewne.

Każde legowisko dla psa tworzymy z pasją i dbałością o szczegóły wykonania. W trakcie cyklu produkcyjnego stale towarzyszy nam myśl o zapewnieniu maksimum komfortu i bezpieczeństwa ukochanym psiakom.

Beds4Dogs
Z doświadczeniem i z miłości do zwierząt

Pomysł na produkcję antyalergicznych legowisk dla psów powstał w wyniku naszych własnych doświadczeń. Wraz z czworonożnym pupilem, wspólnie przechodziliśmy trudne momenty walki z nawracającą alergią.

Dysponując odpowiednią wiedzą, postanowiliśmy stworzyć komfortowe, a przede wszystkim bezpieczne i antyalergiczne legowiska dla psów z uczuleniem na:

  1. Roztocza kurzu domowego
  2. Pleśnie – Aspergillus i Alternaria
  3. Owady – meszki i mole

Kiedy warto zdecydować się na nasze legowiska?

Po nasze posłania chętnie sięgają właściciele piesków o obniżonej odporności i skłonnościami do alergii. Do ras wyjątkowo podatnych na tego typu schorzenia należy lubiany i spopularyzowany ostatnimi czasy Buldog Francuski – jest to bardzo delikatna rasa wymagająca wiele troski i szczególnej pielęgnacji ze strony właściciela. Niestety dolegliwości alergiczne przytrafiają się coraz częściej u psów rasowych, a także u kundelków.

Projektując i tworząc legowiska zarówno dla małych, jak i dużych psów kierujemy się miłością do zwierząt, które są naszymi najlepszymi przyjaciółmi.

Zapraszamy wszystkich właścicieli psów do zapoznania się z naszą ofertą posłań i legowisk, w której prezentujemy nowoczesne i bardzo ekskluzywne rozwiązania. Ponadto, nasze łózka wyróżniają się bardzo dobrą jakością wykonania i co więcej, można je bez problemu prać w pralce.

Zespół Beds4Dogs