Jak dobrać rozmiar legowiska?

Legowisko powinno rosnąć razem z Twoim czworonożnym przyjacielem. Jeśli masz szczeniaczka wybierz dla niego taki rozmiar, by w legowisku czuł się komfortowo i bezpiecznie. Z czasem kupuj coraz większe posłania. Mając dorosłego psa najlepiej zmierz wymiar dotychczasowego legowiska, porównaj je z naszymi i tak dobierz właściwe.

Jeśli masz wątpliwości, co do rozmiaru legowiska, to skontaktuj się z nami pod nr tel. 736 784 162 – doradzimy i pomożemy w wyborze odpowiedniego posłania.

Komfort Twojego psa jest dla nas najważniejszy.

Z wszystkich zwierząt to właśnie psy kochamy najbardziej. To one nas inspirują i dodają nam energii do działania. Z myślą o czworonogach kilka lat temu powstało Beds4Dogs, czyli Fabryka Psich Snów. Nasza pasja i doświadczenie pozwalają nam tworzyć ekskluzywne posłania dla najważniejszych członków Twojej rodziny. Wiemy jak wymagające są psy, dlatego też cały czas zmieniamy się i udoskonalamy nasze produkty. Z myślą o nich unowocześniliśmy naszą serię legowisk z imieniem PLATINUM. Wprowadziliśmy do oferty legowiska PLATINUM PLUS, PLATINUM BLACK & WHITE oraz PLATINUM OREO. Dzięki temu nasi klienci mają możliwość łączenia modnych kolorów w jednym legowisku. W przypadku serii PLATINUM PLUS pozwalamy łączyć dwa odcienie szarego lub brązu w jednym posłaniu. Seria PLATINUM BLACK & WHITE to legowiska czarne lub w kolorze ecru – idealne dla piesków z ciemną lub jasną sierścią. Natomiast seria PLATINUM OREO pozwala na łączenie czerni i odcienia ecru w jednym legowisku. Postawiliśmy też na funkcjonalność. W legowiska wszyliśmy zamki. Dzięki temu pokrowce są w pełni rozbieralne i można je prać w pralce.

Nasze legowiska to połączenie eleganckiego designu, wysokiej jakości i komfortu oraz bezpieczeństwa Twojego psa.