Świąteczne prezenty – dla psa i jego właściciela

Gorączka przedświątecznych zakupów trwa. Wszyscy dwoją się i troją, by każdy pod choinką znalazł coś dla siebie. Najlepiej, by prezent był wymarzony. Nie zapominamy też o naszych pieskach, które są równie ważne, jak pozostali członkowie rodziny. Co więc kupić pod choinkę czworonogom?

Co dla psa?

Każdy właściciel najlepiej zna swojego czworonożnego przyjaciela. Wie co lubi, czego nie oraz czego aktualnie może potrzebować. Sklepy zoologiczne wypełnione są po brzegi przysmakami, przekąskami, ciasteczkami i psimi kiełbaskami. To też jeden z pomysłów, który można wykorzystać. Psy łasuchy będą przeszczęśliwe, a właściciele zadowoleni. Psy, które od jedzenia wolą zabawę z pewnością ucieszą zabawki – piłeczki, gryzaki, piszczące maskotki, aporty czy inne gadżety. W zależności od wielkości i rasy psa na rynku zoologicznym dostępny jest pełen asortyment.

Psia moda

Dla tych, którzy stawiają na psią modę przydatne mogą być pod choinką psie akcesoria – np. smycze, obróżki, szelki. Im rzadszy wzór, tym lepszy, bo dzięki temu nasz pies będzie oryginalnie wyglądał. Sporo osób stawia też na akcesoria przydatne do pielęgnacji czworonogów oraz na legowiska dla psów. Legowisko dla psa to nie tylko podarowanie komfortowego wypoczynku pupilowi, ale również element wystroju naszego mieszkania. Dlatego przy wyborze legowiska dla psa ważne jest, by zwrócić uwagę nie tylko na jego parametry, ale też na wygląd zewnętrzny. Coraz częściej szelki, obróżki i legowiska są personalizowane. Realizując zamówienie na takie akcesoria możemy cieszyć się imieniem naszego pupila na wybranym gadżecie.

Ubranka dla psów

Dla psów nie przepadających za zimową aurą warto rozejrzeć się za ubrankiem. Kurteczek i płaszczyków nie brakuje w sklepach dla zwierząt. Są ocieplane, nie przemakające i w wielu wzorach do wyboru. Czworonożne zmarzluchy z pewnością będą wdzięczne. Kolejnym pomysłem jest ufundowanie pupilowi wizyty w psim SPA. W salonie pielęgnacji zwierząt z pewnością pomogą w doborze zabiegu, doradzą sposób i rodzaj pielęgnacji oraz zrobią naszego psa na bóstwo. W przypadku szczeniąt wobec których planujemy szkolenia warto pokusić się o voucher do psiego przedszkola czy na lekcje w szkółce dla czworonogów.

Co dla psiarza?

Z czego ucieszy się psiarz? Z pewnością z wszystkiego co z wizerunkiem jego pupila. To też firmy drukarskie oferują na zamówienie koszulki z podobizną psa, kubki, kalendarze, magnesy na lodówkę, a nawet trampki. Dobrym pomysłem jest też podarowanie wspólnej sesji zdjęciowej dla człowieka i psa.

Co najlepsze?

Świąteczny czas to przede wszystkim idealna okazja by wzajemnie podarować sobie to, czego brakuje nam na co dzień najbardziej – wspólne chwile. Dlatego poza legowiskiem dla psa, przysmakiem czy zabawką najlepszy będzie wspólny spacer, zabawa, czy głaskanie i przytulanie. Tu też doskonale sprawdza się zasada, że najcenniejsze jest to, czego kupić nie można.