Lato za pasem, a to oznacza, że wszystkich psiarzy i ich zwierzaki czekają ekscytujące wycieczki. Wakacyjny wyjazd wiąże się z zarezerwowaniem wygodnego miejsca do noclegu. A co z ukochanym pupilem? On również zasługuje na wypoczynek na urlopie. Zabierzcie ze sobą dobre legowisko dla psa – niech zwierzak śni kolorowo nad morzem, w górach i na Mazurach.

Planujesz wakacyjny wyjazd ze zwierzakiem i zastanawiasz się, co zrobić, by zapewnić mu maksymalny komfort? Podpowiadamy: do bagażnika spakuj legowisko dla psa, które ułatwi mu aklimatyzację w nowym miejscu i zapewni wygodny wypoczynek.

Psi stres na wakacjach – jak mu zapobiec?

Nie każdy pies lubi podróżować. Zwykle zwierzak potrzebuje odrobiny czasu, by przywyknąć do jazdy samochodem oraz gwałtownych zmian miejsc. Pamiętaj, że psy to zwierzęta bardzo terytorialne, przywiązujące się do swoich domów.

Od podróży zwierzak o wiele gorzej znosi rozłąkę z właścicielem, dlatego nie warto rezygnować z wakacji z psem. Można uczynić je przyjemniejszymi na wiele sposobów.

  • Jeśli pies źle znosi jazdę autem, możesz podać mu naturalny suplement uspokajający.

  • Zadbaj o to, by podczas podróży robić częste przerwy, podczas których zwierzak przewietrzy się, napije wody i załatwi potrzeby fizjologiczne.

  • Zabierz z domu coś, co pies dobrze zna i kojarzy z przyjemnością. Idealnym wyborem będzie legowisko dla psa!

Jakie legowisko dla psa na wakacje wybrać?

W pewnością każdy właściciel czworonoga chce spędzać wakacyjny urlop w towarzystwie ukochanego zwierzaka. Na szczęście znalezienie hotelu lub pensjonatu, który akceptuje obecność zwierząt, nie stanowi większego problemu. Milusińscy mogą podróżować z właścicielami i doskonale bawić się na wakacjach.

Pamiętaj jednak, że nowe miejsce dla psa zwykle oznacza drobne problemy z aklimatyzacją. Nasze zwierzaki przyzwyczajają się do dobrze znanych okolic, dlatego wakacyjny wyjazd może być dla nich nieco stresujący. Zwłaszcza, jeśli zabraknie w nim ulubionych przedmiotów, takich jak legowisko dla psa.

Mamy świetną wiadomość – nasze legowiska dla psów świetnie znoszą każdą podróż. Śmiało zapakuj ukochane posłanie zwierzaka do bagażnika i spraw, aby tegoroczne wakacje były naprawdę relaksujące dla was obojga.

Legowisko dla psa na wakacje

Czym powinno wyróżniać się posłanie dla psa idealnie sprawdzające się w podróży? Nasze legowiska spełniają szereg cech, które czynią z nich idealne psie łóżeczka w dosłownie każdych warunkach.

Legowisko dla psa na wyjazd: rozmiar

To jasne jak słońce: legowisko dla psa musi być dopasowane do rozmiaru twojego zwierzaka. Inne posłanie sprawdzi się w przypadku malutkiego yorka, a inne, jeśli będzie korzystał z niego duży labrador. Czy jednak duże legowisko dla psa spełni swoje zadanie podczas podróży?

Decydując się na posłanie wypełnione elastycznym wypełnieniem, takim jak kulka silikonowa, nie musisz się o to obawiać. Nasze legowisko bez problemu zmieścisz w bagażniku, a po jego wypakowaniu, posłanie szybko powróci do swojego kształtu.

Łatwe w czyszczeniu legowisko dla psa

Posłanie dla psa na wakacjach może ulec zabrudzeniu. W związku z tym, pakując je do auta, warto zabezpieczyć materiał np. za pomocą folii stretch. Jeśli pupil zabrudzi legowisko dla psa piaskiem lub ziemią, bez obaw – pokrowiec poduchy możesz zdjąć i przeprać, a całą resztę wytrzepać lub odkurzyć.

Legowisko dla psa odporne na odbarwienia

Tapicerski materiał, jakiego używamy do produkcji naszych legowisk, jest nie tylko odporny na rozdarcia i zadrapania. Nasze legowiska dla psów nie odbarwiają się wskutek działania promieni UV, dlatego bez obaw można trzymać je również na balkonie lub tarasie. Dzięki temu, podczas wspólnych wakacji z psem będziesz mógł bez obaw relaksować się tam, gdzie chcesz.

Legowisko dla psa – również do samochodu!

Jeśli znajdziesz odrobinę miejsca w samochodzie, możesz ustawić legowisko dla psa w bagażniku lub na tylnej kanapie, by zwierzak mógł odpocząć podczas jazdy. Niewątpliwie, towarzystwie dobrze znanego posłania, zwierzak o wiele szybciej się zrelaksuje, a podróż nie będzie dla niego traumatycznym przeżyciem.

Jeśli pies bardzo źle znosi podróżowanie, możesz zainwestować w spray ze środkiem uspokajającym. Preparat należy rozpylić na legowisku dla psa – wówczas zwierzak z pewnością szybciej się zrelaksuje.

Wygodne legowisko dla psa

Posłanie zwierzaka na urlopie musi być wygodne. Twój pupil również zasługuje na wypoczynek, zgadza się? Miękkie wypełnienie silikonowe naszych legowisk to sekret najwygodniejszego snu. Poducha dopasowuje się do ciała psiaka, a on sam podczas snu czuje, jakby unosił się na miękkiej chmurce. A skąd to wiemy? Cóż, wystarczy spojrzeć na zdjęcia naszych zadowolonych klientów.

Wybierz idealne legowisko – na wakacje i nie tylko

Nasze posłania sprawdzają się w każdych warunkach, o czym świadczą opinie naszych psich klientów. Zamów legowisko dla psa na wakacje, by po powrocie służyło mu jako najwygodniejsze posłanie w domowym zaciszu.