Legowisko dla psa to podstawa zdrowego i wygodnego snu czworonożnego przyjaciela – to jasne jak Słońce. Wiemy jednak, że coraz więcej właścicieli czworonogów zwraca uwagę nie tylko na funkcjonalność posłania, ale i jego modny design. Powiedzmy sobie szczerze: psie legowisko to dość zauważalny element wyposażenia, dlatego powinien prezentować się świetnie. Jakie trendy w psich meblach będą królowały w tym roku?

Legowisko dla psa musi być wygodne i dostatecznie duże – to oczywiste cechy, na które każdy właściciel psa powinien zwracać uwagę podczas zakupu. Skłamalibyśmy jednak gdybyśmy powiedzieli, że design posłania dla psa jest bez znaczenia. Wprost przeciwnie – dziś od legowisk my, ludzie, wymagamy o wiele więcej niż dawniej.

Legowisko dla psa jest już nie tylko użytkowym przedmiotem dla zwierzaka, ale i bardzo charakterystycznym elementem wystroju przestrzeni. Zwłaszcza jeśli decydujesz się na duży model, trudno go przeoczyć. Właśnie dlatego psie akcesoria zaczęły podlegać modzie – ich produkcją zaczęły zajmować się m.in. luksusowe marki modowe.

Oczywiście, nie zachęcamy do kupna legowiska dla psa za tysiące dolarów (uwierz, że takie istnieją!). Zwłaszcza że w Beds4Dogs znajdziesz legowiska dla psów odpowiadające najnowszym trendom w świetnych cenach.

Modne legowisko dla psa na 2021 rok

Sprawdziliśmy, co w modzie piszczy i wytypowaliśmy najbardziej wyraziste trendy w psich akcesoriach, a dokładnie legowiskach dla psów. Czym kierować się, chcąc kupić designerskie legowisko dla czworonoga?

Naturalne i stonowane kolory

Jeszcze kilkanaście lat temu nikt nie zwracał na nie uwagi – legowisko dla psa mogło być żółte, zielone czy niebieskie. Kolor psiego posłania pozostawał kwestią poboczną. W ostatnim czasie podejście to uległo diametralnej zmianie: legowisko dla psa musi pasować do reszty mebli znajdujących się w pomieszczeniu. A wnętrzarskie trendy wskazują jasno – najlepiej stawiać na ponadczasowe i uniwersalne rozwiązania.

Najmodniejsze legowiska dla psów to zatem te w kolorach szarości i beżu – kolorów, które stanowią świetną bazę do wyrazistych akcesoriów oraz dodatków. Jeśli nie przepadasz za tymi kolorami, wybierz legowisko białe lub czarne, a więc równie ponadczasowe.

Ci, którzy nie mogą zdecydować się na wybór koloru legowiska, mogą postawić na kompromis w postaci dwukolorowego posłania. Takie legowiska dla psów znajdziesz w naszej kolekcji Platinum Plus.

Wysokiej jakości tkaniny tapicerskie

Tkanina, jaką pokryte jest legowisko dla psa, determinuje jego jakość. Jeśli pozostawia ona wiele do życzenia, możesz się spodziewać, że po krótkim czasie posłanie będzie wymagało wymiany. Właśnie dlatego warto zdecydować się na legowisko dla psa obszyte tkaniną tapicerską – taką, której używa się do produkcji mebli.

Nie trzeba dodawać, że dobra tkanina to również sposób na piękną prezencję legowiska. Dzięki niej psie posłanie prezentuje się luksusowo i atrakcyjnie.

Trwałe legowisko dla psa – w trosce o przyrodę

Świat odchodzi od produktów krótkotrwałych i jednorazowych – i całe szczęście! To duża korzyść dla środowiska naturalnego. Jest to również kolejny powód, dla którego warto zakupić legowisko dla psa o bardzo wysokiej jakości. Przemysł tekstylny jest w czołówce tych, które zanieczyszczają naszą planetę. Dobre posłanie będzie służyło zwierzakowi na lata, dlatego nie będziesz musiał za chwilę go wyrzucać.

Nasze legowiska dla psów są szyte ręcznie z największą starannością, dlatego możesz być pewien, że Twój zwierzak będzie mógł korzystać z nich bardzo długo.

Funkcjonalność w modzie

W dzisiejszym świecie nikt z nas nie ma czasu na długotrwałe czyszczenie mebli po zabrudzeniach. Modne są rozwiązania ładne, ale również praktyczne. Z tego względu postanowiliśmy nadać naszym legowiskom dla psów maksymalną funkcjonalność – są niesamowicie łatwe w czyszczeniu.

Wystarczy zdjąć pokrowiec poduchy, by wyprać posłanie w pralce. Całą resztę odkurzysz, a następnie wytrzesz wilgotną ściereczką. W praktyce tyle wystarczy, by zachować legowisko dla psa w nienagannej prezencji.

Oryginalność – to jest trendy

Dzisiejsza moda, czy to w kwestii ubrań, czy mebli, pozwala na bardzo dużą wszechstronność. Bardziej niż kiedyś stawiamy na to, by wyróżnić się z tłumu. Meble mają nie tylko pięknie wyglądać, ale również oddawać charakter właścicieli. Jak przenieść tę wartość na psie akcesoria? Naszym rozwiązaniem jego personalizacja, czyli tworzenie legowisk dla psów z imieniem.

Legowisko dla psa z imieniem jest wyjątkowe, jedyne w swoim rodzaju, a Ty możesz mieć dużą dozę pewności, że nikt na świecie nie ma identycznego posłania. Czy to nie wspaniałe?

Idealne legowisko dla psa? Piękne, praktyczne i wygodne

Choć Twój zwierzak nie doceni wprost pięknego koloru oraz pokrycia legowiska, niewątpliwie ucieszy się z wygodnego posłania – i to powinno stanowić priorytet. Jednak kto powiedział, że legowisko dla psa nie może być jednocześnie wygodne i piękne? Zamów posłanie, które dla Twojego przyjaciela będzie najlepszym miejscem do wypoczynku, dla Ciebie zaś – elementem wystroju, który cieszy oko.