Decydując się na przygarnięcie pod swój dach czworonoga musisz zapewnić mu komfortowe warunki do życia i rozwoju. Jedną z kwestii, za którą odpowiedzialny jest właściciel jest organizacja odpowiedniego legowiska dla psa, w którym zwierzak będzie mógł zdrowo wypoczywać. Czym kierować się podczas zakupów?

Posłanie dla psa – wybór odpowiedniego rozmiaru

Rozglądając się za legowiskiem dla psa wiele osób w pierwszej kolejności zwraca uwagę na design posłania. To błąd! Najważniejszą cechą psiego „łóżka” jest jego rozmiar. Odpowiednio dobrany gwarantuje, że psiakowi będzie w nim wygodnie oraz to, że będzie czuł się w nim naprawdę bezpiecznie. Jeśli poszukujesz legowiska dla buldoga francuskiego, śmiało zdecyduj się na niewielki model. Szukasz posłania dla owczarka niemieckiego? Cóż – w tym wypadku musisz wybrać o wiele większe legowisko dla psa.

    Nazwa produktu Zdjęcie produktu Cena produktu Opcja
  • Legowisko dla psa – seria Standard, rozmiar XS szary animal
  • Legowisko dla psa – seria Standard, rozmiar XS różowy animal
  • Legowisko dla psa – seria Standard, rozmiar XS brąz animal

Materiał legowiska dla psa

Posłanie dla psa powinno być zarówno miłe w dotyku, jak i wytrzymałe – w końcu nie raz będzie narażone na działanie pazurków. Najlepszym wypełnieniem legowiska dla psa okażą się silikonowe antyalergiczne kulki. Poszycie z poliestru jest przyjemne w dotyku, a ponadto łatwe w czyszczeniu.

Design i dodatki w posłaniu dla psa

Nie ukrywajmy – wygląd legowiska dla psa ma znaczenie zwłaszcza, gdy znajduje się ono w dobrze widocznej części mieszkania. Na szczęście obecna oferta posłań dla psów jest na tyle szeroka, że bez problemu wybierzesz to odpowiadające twoim gustom. Warto pomyśleć o legowisku dla psa z imieniem oraz ozdobnymi dodatkami takimi, jak małe poduszki.

Wybór legowiska dla psa nie powinien pozostawać kwestią przypadku. Pamiętaj, że to w dużej mierze od niego zależy wygodny i zdrowy sen twojego pupila!