Szybka realizacja zamówień . Darmowa dostawa powyżej 150 zł .

Zawieszki dla psa z grawerem

Choć każdego dnia starasz się dbać o bezpieczeństwo swojego psa zarówno podczas spacerów, jak i na własnym podwórku, zawsze mogą się zdarzyć pewne nieprzewidziane sytuacje. Niektóre zwierzaki reagują na fajerwerki lub burzowe grzmoty po prostu ucieczką, a podczas spacerów spotykają wiele pokus, przez które mogą łatwo się zagubić. Zawieszki dla psa z grawerem znacznie podnoszą szanse na odnalezienie psiaka w takich właśnie przypadkach.

Filtry
Sortowanie

Adresówka dla psa — bezpieczeństwo przede wszystkim

Ogłoszenia o zagubionym lub odnalezionym psie pojawiają się w mediach społecznościowych każdego dnia. Może się to przytrafić nawet najlepszemu właścicielowi, dlatego warto zadbać o prewencyjne środki ułatwiające odnalezienie zwierzaka w takiej sytuacji. Podstawową kwestią jest oczywiście chip i rejestracja w bazie zwierząt, dzięki którym wizyta u każdego weterynarza pozwoli rozwiać wątpliwości co do adresu właściciela. Dodatkową pomocą będzie jednak o wiele szybszy i bardziej efektowny sposób, czyli grawerowane zawieszki dla psa. Umieszczając na nich imię zwierzęcia oraz swój numer telefonu, możesz łatwo i czytelnie poinformować znalazcę psa, co powinien dalej zrobić.

Czym powinny się odznaczać grawerowane zawieszki dla psa?

Biorąc pod uwagę fakt, że adresówka będzie towarzyszyć psu przez cały czas, musi być przede wszystkim lekka i wytrzymała. Takie właśnie są zawieszki dla psa dostępne w ofercie sklepu beds4dogs.pl — dzięki wykorzystaniu laminatu do produkcji nie wydają także brzęczących dźwięków, co sprawdza się nawet w przypadku bardzo energicznych psiaków. Ponadto są odporne na działanie promieni UV, wilgoci oraz skrajnych temperatur, dlatego mogą być bez problemu użytkowane przez cały rok, a także na wakacjach, gdzie pełnią podwójnie istotną funkcję.

Oczywiście ważny jest także wygląd. Nasze stylowe adresówki wykonujemy w kolorze srebrnym lub złotym, dzięki czemu bez problemu dopasujesz je do koloru obroży czy smyczy swojego czworonoga. Istotne jest także, aby była to jak najbardziej praktyczna zawieszka dla psa — grawer powinien być krótki i czytelny, zawierać tylko najważniejsze informacje. Idealnym wyborem będzie imię pupila oraz numer telefonu do jego właściciela. To zupełnie wystarczy, aby bez trudu skontaktować się z Tobą, gdy pies zostanie znaleziony przez inną osobę.

Zestaw zawieszek w atrakcyjnej cenie

Kupując nasz zestaw zawieszek z grawerem dla psa, otrzymujesz adresówki w 3 kształtach. Dzięki temu możesz umieścić je aż w 3 różnych miejscach, na przykład na obroży, przy smyczy i szelkach albo transporterze w przypadku mniejszych psiaków. Oferujemy wysoką jakość w bardzo konkurencyjnej cenie, która pozwoli Ci zadbać o bezpieczeństwo swojego czworonożnego przyjaciela, a może nawet uratować mu życie.