Szybka realizacja zamówień . Darmowa dostawa powyżej 150 zł .

Seria Platinum Oreo

Filtry
Waga psa
Sortowanie

Legowiska z serii PLATINUM BLACK są dla Ciebie za ciemne? Legowiska z serii PLATINUM WHITE za jasne? A może podoba Ci się jedno i drugie, ale nie potrafisz się zdecydować? Mamy rozwiązanie! Seria legowisk PLATINUM OREO. To zupełna nowość w naszym asortymencie. Co wyróżnia tę serię? Połączenie dwóch kolorów – czerni i koloru ecru w jednym legowisku.

Kolory tkaniny łączymy, ale resztę pozostawiamy bez zmian, czyli jakość i staranność wykonania. Legowiska szyjemy z najwyższej jakości materiałów tapicerskich. To gwarantuje, że są odporne na zadrapania, a jednocześnie miękkie i przytulne dla psa. Środek poduszek i boków wypełniamy antyalergiczną kulką silikonową, która jest w pełni bezpieczna dla Twojego czworonoga, zwłaszcza dla psa alergika.

Wersja OREO ma wszyte zamki! Dzięki temu legowisko jest w pełni rozbieralne i można je prać w pralce.

Tutaj też mamy dla Twojego psa małą niespodziankę, czyli trzy poduszeczki – w kształcie serca, kości i kwadratu. Pies będzie mógł na nich spać lub posłużą mu do zabawy.

Serię legowisk OREO również personalizujemy. Z przodu naklejamy imię Twojego ukochanego czworonoga. Sam decydujesz o wielkości liter.

Z przodu legowiska naklejamy też serduszko z haftem. Ty wybierasz treść, a my haftujemy ją w sercu, od serca.
W wykonanie legowiska wkładamy całe nasze serce i pasję – musimy przecież sprostać oczekiwaniom Twojego psa.