Szybka realizacja zamówień, darmowa dostawa powyżej 150 zł, przy płatności z góry .

Legowiska rozmiar XL

Na zbyt małym łóżku człowiek nie może liczyć na spokojny, głęboki sen, przez co wstaje zmęczony. Tak samo jest z psem. Żeby mógł się dobrze wyspać, musi mieć wygodne legowisko, dopasowane do jego wielkości. Z racji, że sen jest bardzo istotny dla zdrowia, to warto pomyśleć o tym, aby zakupić posłanie dla psa w odpowiednim rozmiarze. Dla dużych psów polecamy legowiska w rozmiarze XL, które są bardzo wygodne i dają pewność, że pies swobodnie się w nich zmieści. Państwa czworonóg chętnie będzie korzystał z legowiska, w którym nabierze sił i ochoty na zabawę.

Sortowanie
 • Czarne legowisko dla psa z imieniem
  Legowisko dla psa – seria PLATINUM BLACK, rozmiar XL
 • Legowisko dla psa – seria PLATINUM, rozmiar S
  Legowisko dla psa – seria PLATINUM, rozmiar XL
 • Legowisko dla psa z imieniem
  Legowisko dla psa – seria PLATINUM PLUS, rozmiar XL
 • Ekskluzywne legowisko dla psa z napisem
  Beżowe legowisko dla psa – seria PLATINUM, rozmiar XL
 • Brązowe legowisko dla psa serii Platinum
  Brązowe legowisko dla psa – seria PLATINUM, rozmiar XL
 • Legowisko dla psa – seria PLATINUM, rozmiar S
  Ciemnoszare legowisko dla psa – seria PLATINUM, rozmiar XL
 • Jasno szare legowisko dla psa
  Jasnoszare legowisko dla psa – seria PLATINUM, rozmiar XL
 • Legowisko dla psa – seria PLATINUM PLUS, rozmiar S
  Szare/ciemnoszare legowisko dla psa – seria PLATINUM PLUS, rozmiar XL
 • Legowisko dla psa z imieniem
  Beżowe/brązowe legowisko dla psa – seria PLATINUM PLUS, rozmiar XL
 • Legowisko dla psa różowe – seria PLATINUM Pink , rozmiar XL

Legowiska dla psów stworzone z myślą o pupilach

Komfort nie jest dla psa tym samym, czym dla człowieka. Nie zawsze to, co właściciel uzna za wygodne, takie też będzie dla pupila. Większość właścicieli psów chce dla nich wszystkiego, co najlepsze. Jeśli Państwo są takimi właścicielami na medal, to wybór jednego z naszych posłań dla psa będzie najlepszym z możliwych. Tworząc legowiska dla psów XL, bierzemy pod uwagę ich wymagania. Wiemy, czego potrzebuje zwierzę, żeby czuć się komfortowo i właśnie to dostanie, kiedy położy się na proponowanym przez nas posłaniu. Wypełniamy je dużą ilością kulki silikonowej, żeby były miękkie i przyjemne. Dzięki temu pies chętnie wejdzie do środka, oddając się drzemce.

Duże psy potrzebują dużegolegowiska dla psów 

Tak, jak łóżka mają różne rozmiary, tak legowiska dla psów XL nie mogą być jednakowe. Mały pies nie będzie chciał wchodzić w zbyt duże posłanie, a duży nie zmieści się w małym. Z tego względu proponujemy Państwu różne rozmiary legowisk. Posłanie dla psa XL przydaje się każdemu właścicielowi, bez względu na to, czy pies śpi na dworze, czy w domu. Kiedy ma wygodne miejsce do spania, jest mu przyjemniej, a przecież szczęście pupila jest bardzo ważne. Właścicielom dużych psów polecamy legowiska duże XL. Nasz pupil o dość większej masie ciała musi mieć spanie w takim rozmiarze, żeby mógł się wygodnie ułożyć. W naszych legowiskach każdy psiak odczuje przyjemność i spokój podczas odpoczynku. Zyska swoje miejsce idealne do odpoczynku.

Legowisko dla psa z imieniem

Legowiska dla psów XL kupują przede wszystkim osoby, które chcą zatroszczyć się o dobre warunki dla swojego pupila w domu. Kiedy nie ma on swojego miejsca do spania, śpi tam, gdzie znajdzie dość przestrzeni. Psy lubią miękkie miejsca, dlatego często chcą spać na naszych łóżkach i fotelach. Żeby tego uniknąć, polecamy nasze posłania. Mają Państwo dwa psy? Legowisko dla psa z imieniem XL będzie doskonałe, żeby nie mylić pupili. Zapewne spodoba się też gościom, którzy nie będą musieli pytać o imię czworonoga. Takie posłanie dla psa to piękne i wygodne rozwiązanie dla każdego właściciela czworonoga.