Legowisko Beds4Dogs seria Standard rozmiar 50×40 (XS)

 

Zapraszamy do zakupu komfortowych legowisk dla psów w promocyjnych cenach.

Nasza firma Beds4Dogs specjalizuje się w produkcji najwyższej jakości legowisk dla psów. Jako polski producent na miejscu czuwamy nad przebiegiem powstawania każdego produktu, wykorzystując innowacyjne rozwiązania i wychodząc naprzeciw oczekiwaniom klientów. Dysponujemy bogatą gamą kolorystyczną legowisk, dzięki czemu można je dopasować nie tylko do własnego gustu, ale również do wystroju wnętrza. Beds4Dogs dopiero wchodzi na rynek i zdajemy sobie sprawę z olbrzymiego wyboru, jaki proponują inni sprzedawcy, w związku z tym zachęcamy do zakupu legowisk dla psów w mocno obniżonych cenach. Pragniemy, aby Państwo mogli się przekonać o wysokiej jakości naszych produktów bez ponoszenia większych kosztów.

Jesteśmy bezpośrednim producentem legowisk dla psów, dlatego oferowane produkty należą do jednych z najtańszych w Polsce.

Mogłoby się wydawać, że pies może się położyć byle gdzie i nie ma znaczenia, na jakim posłaniu. Jest to zupełnie mylne przekonanie. Pies, tak samo jak człowiek, potrzebuje własnego kąta, który jest dostosowany do jego potrzeb. Musi mieć miejsce odizolowane od domowych odgłosów i hałasu dochodzącego z zewnątrz, gdzie będzie mógł się wyciszyć i zdrzemnąć. Posłanie dla psa powinno być w odpowiednim rozmiarze, aby zapewnić mu właściwe podparcie dla kręgosłupa. Ważna jest wygoda i dobre samopoczucie naszego czworonożnego przyjaciela, a to zapewniają wyłącznie legowiska wykonane z najwyższą starannością. Skóra psa w rzeczywistości jest delikatniejsza do ludzkiej, dlatego produkujemy legowiska z przewiewnych i miękkich materiałów oraz dbamy o wypełnienie najlepszej jakości.

lorem

Antyalergiczne wypełnienie!

Pragniemy zwrócić szczególną uwagę na zdrowe antyalergiczne wypełnienie najwyższej jakości, które pochodzi od największego polskiego producenta. Niektóre firmy nie dbają o to, co ukryte i umieszczają we wnętrzu legowiska odpady poprodukcyjne takie jak strzępy gąbki tapicerskiej. Nasza firma powstała z zamiłowania do psów i za cel stawiamy sobie dbałość o ich komfort oraz zdrowie. Każdy element legowiska jest wykonany ze starannie wyselekcjonowanych materiałów pochodzących również od producentów krajowych, które odznaczają się wysoką odpornością na zarysowania i zadrapania.

  • Materiał legowiska: 100 % poliester
  • Materiał poduszki: 100% poliester
  • Wypełnienie poduszki: 100% antyalergiczna kulka silikonowa, niepodatna na odkształcenia, gatunek I
  • Wypełnienie legowiska: 100% włóknina wysokopuszysta  poliestrowa,  gatunek I
  • Temperatura prania: 40°
  • Prędkość wirowania: maksymalnie 400 obr/min.

 

Opcja zakupu dodatkowej poduszki

DSC_4710Legowisko można prać w temp. 40°C, dzięki czemu służy pieskom bardzo długo. Najszybciej zabrudzeniu ulega poduszka. Aby zapewnić czworonogom komfort, gdy poduszka będzie prana i suszona, postanowiliśmy wprowadzić opcję zakupu dodatkowej poduszki. Wystarczy wyjąć używaną, a na jej miejsce włożyć zapasową. Serdecznie namawiamy do skorzystania z propozycji, aby nasz przyjaciel nie odczuwał dyskomfortu z powoduje jej braku ani przez jeden dzień.

Dodatkową poduszkę można kupić na naszych pozostałych aukcjach.

Legowisko Beds4Dogs to gwarancja satysfakcji!!!

ipsum

Jak dobrać rozmiar

Legowisko dla psa musi być dostosowane do jego wymiarów, dlatego przed dokonaniem zakupu zmierz swojego psa. Długość psa mierzy się od głowy do podstawy ogona – mierzenie do końca ogona nie jest prawidłowe. Do uzyskanego wyniku pomiaru dodaj przynajmniej 20 cm, warto dodać nawet kilka centymetrów więcej. Wielkość legowiska musi umożliwiać naszemu pupilowi swobodne wyciągnięcie się. Pies powinien móc ułożyć się wygodnie w dowolnej pozycji.

Szczeniaki wymagają przytulnego legowiska i poczucia bezpieczeństwa. Nie należy kupować znacznie większego posłania z myślą, że maluch szybko podrośnie, ponieważ na większej przestrzeni będzie się czuł niepewnie. Legowisko dla szczeniaka powinno być dostosowane do jego aktualnych potrzeb.

Poniżej tabela dostępnych rozmiarów ( pełna rozmiarówka będzie wkrótce dostępna na pozostałych aukcjach ) 

b4d-r1

b4d-r2

Kolory na zdjęciach mogą nieznacznie różnić się od rzeczywistych – jest to uzależnione od partii materiałów, które otrzymujemy. Naszym zdaniem większość legowisk w rzeczywistości prezentuje się lepiej niż na zdjęciach.

Wybór sposobu wysyłki

Zamówiony produkt można otrzymać za pośrednictwem:

  • kuriera, który dostarczy przesyłkę pod wskazany adres;

  • paczkomatu InPost.

W celu usprawnienia procesu zakupu i uniknięcia Państwa rozczarowań informujemy, że nie każde zamówienie jesteśmy w stanie dostarczyć do paczkomatu InPost, ponieważ paczkomaty mają ograniczoną pojemność. W przypadku zamówienia przesyłki o większych gabarytach mogłoby dojść do deformacji lub innego uszkodzenia legowiska. W związku z tym prosimy o wybór sposobu wysyłki zgodnie z poniższymi wskazaniami:

-kurier – jednorazowo można zamówić do 3 sztuki legowisk w rozmiarze 50×40 ( XS )  nie jest to produkt ciężki, ale niestety są ograniczenia gabarytowe, 

-paczkomaty – jednorazowo można zamówić 1 sztukę legowiska w rozmiarze 50×40 (XS) 

W przypadku wyboru odbioru przesyłki w paczkomacie legowisko musi zostać złożone do mniejszych rozmiarów, ponieważ w przeciwnym razie nie zmieści się w nim. Po odpakowaniu produkt wraca do swojego pierwotnego kształtu, ale mogą pozostać ślady po zagięciach. Nie uwzględniamy reklamacji związanych z taką sytuacją, dlatego prosimy o przemyślenie wyboru rodzaju wysyłki. Gabaryt C skrytki paczkomatowej : 41x38x64 cm 

Ważne 

W zamówieniu prosimy o wpisywanie informacji, jaką wersję kolorystyczną chcą Państwo otrzymać. Pod każdym zdjęciem jest odpowiednie oznaczenie, które należy zamieścić w wiadomości – np. jasno szary/fiolet.

 

 
 

KOD DO WKLEJENIA W ALLEGRO: