Szybka realizacja zamówień . Darmowa dostawa powyżej 150 zł .

Seria Platinum Plus

Legowiska dla psa z serii Platinum Plus to wspaniałe produkty zarówno dla czworonogów, jak i ich właścicieli. Zapewnią komfortowy sen, który pozwoli psu odzyskać energię do dalszych harców, a w domu będą pięknie wyglądać i pomogą utrzymać porządek.
Pies nie będzie spał wszędzie, gdy zyska swoje, przyjazne miejsce na odpoczynek. Legowiska Platinum Plus będą cieszyły wszystkich domowników, a przy okazji mogą stanowić dodatkową ozdobę pokoju. Doskonale będą współgrały z wystrojem danego pomieszczenia. Twój pupil wreszcie zyska azyl i miejsce odpoczynku.

Legowiska dla psa – seria Platinum Plus dla niezdecydowanych

Wiemy, że bardzo kochają Państwo swoje pieski, dlatego chcemy dać Państwu to, co dla nich najlepsze.

Legowiska dla psa z serii Platinum Plus wypełniamy kulkami silikonowymi, które są antyalergiczne, a także wpływają na wygodę użytkowania. Czworonogi chętnie odpoczywają w posłaniach wypełnionych tym tworzywem. Seria Platinum Plus jest stworzona tak, aby psy były jak najbardziej szczęśliwe, mogąc z niej korzystać, ale daje też coś właścicielom. Wiele osób nie może się zdecydować, jaki kolor posłania wybrać. Chcą Państwo, żeby było ładne i pasowało do pokoju, w którym będzie umieszczone? Oferujemy legowiska dla psa – seria Platinum Plus w dwóch kolorach. Już nie muszą się Państwo decydować na jeden odcień.

Legowiska dla psa z imieniem i innymi dodatkami – seria Platinum Plus

Wielu właścicieli psów chce, żeby posłanie ich czworonoga było spersonalizowane. Dzięki temu pupil może czuć się wyjątkowy, a co za tym idzie, także szczęśliwy. Z tego względu często decydują się Państwo na legowiska dla psa z imieniem – seria Platinum Plus, które możemy dostosować do indywidualnych wymagań. Na legowisku może znaleźć się imię psa lub dowolny napis wybrany przez właściciela. Dołączamy też trzy poduszeczki: w kształcie serca, kości i kwadratu. Wszystkie są wygodne i bezpieczne – mogą służyć do spania oraz zabawy.

Doskonałe dla psa i człowieka legowiska dla psa z serii Platinum Plus

Seria Platinum Plus to jedne z najchętniej wybieranych posłań dla psów nie tylko ze względu na możliwość personalizacji, ale też wygodę. Pies czuje się komfortowo dzięki kulkom silikonowym, które są bezpieczne i zapewniają przyjemne leżenie. Właściciele natomiast bardzo cenią sobie zarówno kolorystykę legowisk, jak i (przede wszystkim) łatwość czyszczenia. Materiał z legowiska można zdjąć i wyprać w pralce. Dzięki temu pies może z niego korzystać dłużej, a posłanie wygląda ładnie, zachowując swoją pierwotną estetykę.

Sprawdź nasze inne serie legowisk dla psów: