Poduszki do legowisk dla psów

Komfort ukochanego pupila to priorytet każdego właściciela. Troszcząc się i zapewniając zwierzakowi jak najlepsze warunki pokazuje mu, jak bardzo jest dla niego ważny i że może mu ufać. Pupil odwdzięcza się bezgraniczną miłością i chęcią towarzyszenia swojemu właścicielowi w każdej chwili. Taka relacja nie ma sobie równych i sprawia, że obie strony są szczęśliwe. Załoga naszej firmy składa się tylko z osób, które wprost przepadają za psami i innymi zwierzakami – zarówno tymi mniejszymi, jak i większymi. Oferując nasze produkty chcemy zapewnić im najwyższy komfort podczas odpoczynku po szalonej zabawie z właścicielem bądź innymi pupilami.

W tej kategorii proponujemy poduszki dla psów w wersji Standard oraz Premium. Stanowią one doskonałe uzupełnienie legowiska. Dzięki temu, że zostały one wykonane z wytrzymałych i odpornych na zadrapania materiałów świetnie pełnią swoją funkcję przez długi czas. Tym samym każda kupiona u nas poduszka dla psa nie tylko zapewnia długotrwały relaks zwierzakowi, ale również świetnie uzupełnia wystrój domu – posiadamy tak wiele wersji kolorystycznych, że na pewno znajdziesz tu model, który zachwyci Cię również swoim wyglądem. Polecamy szczególnie poduszki z serii Premium, które wyróżniają się miłym w dotyku meszkiem.

Poduszki do legowisk seria standard

Prezentujemy szerokie możliwości wyboru rozmiarów oraz kolorystyki poduszek do legowisk w wersji Standard. Materiałem, który został wykorzystany do produkcji poduszek, jest poliester, natomiast wypełnienie to antyalergiczna sylikonowa kulka. To rozwiązanie daje możliwość stosowania produktów także przez zwierzęta z alergią. Co więcej, poduszki mogą być również prane w pralce.

Komfortowe warunki dla naszego pupila to nie tylko wspaniałe legowisko, ale także odpowiednia poduszka. Zapewnia ona zwierzęciu niezwykłą miękkość oraz chroni legowisko przed zabrudzeniem. Możliwości wyboru idealnego produktu są ogromne, od kolorów, takich jak niebieski, brązowy, fioletowy czy czerwony przez różne rozmiary. Zapraszamy do zakupów!

Poduszki do legowisk wersja Premium

Nasz zwierzak jest jak członek rodziny, dlatego powinniśmy zadbać o najlepsze warunki odpoczynku. Wspaniale sprawdzą się tutaj poduszki przeznaczone do legowisk dla psów z kolekcji Premium. Dbają one o relaks i wygodę zwierzaka. Co więcej, dostępne są różne rozmiary poduszek dla psów, które świetnie dopasowane są do prezentowanych przez naszą firmę legowisk.

W odróżnieniu od standardowej kolekcji, artykuły Premium charakteryzują się oryginalniejszym wyglądem. Materiał wykorzystany do ich produkcji ma wyższą jakość. Jest to miękka tkanina suedine, której cechą wyróżniającą jest miękki meszek podobny do pluszu. Dzięki temu poduszki mają niesamowitą miękkość oraz wytrzymałe są na zadrapania. Mogą więc służyć przez wiele lat. Są antyalergiczne i można je prać w pralce. To idealne produkty dla Twojego pupila!

Copyright © Beds4Dogs
Projekt i wykonanie: PierwszaStronaMedalu.pl