Ekskluzywne legowiska z imieniem dla psów

Co zrobić, aby nasz pies nie stał przy naszym łóżku z błagającym wzrokiem, aby pozwolić mu położyć się obok nas? Najlepszym rozwiązaniem jest stworzenie mu miejsca, które będzie na tyle komfortowe, że nasz pupil nie będzie chciał się rozstać ze swoim legowiskiem. W trosce o wygodę naszych czworonogów proponujemy najwyższej jakości posłania i legowiska dla psów w trzech wersjach:

  • - Standard,
  • - Premium,
  • - Platinum.

Przy produkcji naszych posłań wykorzystujemy wyłącznie wytrzymałe, miłe w dotyku i antyalergiczne materiały, stosowane również w przemyśle tapicerskim, przy wyrobie mebli dla ludzi. Dzięki temu możemy mieć pewność, że będą one nie tylko elegancko wyglądały, ale również zapewnią wyjątkową wygodę.

W naszej ofercie proponujemy szeroką gamę wzorów i wielkości naszych legowisk, dzięki czemu sprawdzą się jako wygodne legowiska zarówno dla maltańczyka, boksera, jak i buldoga francuskiego.

Zobacz także:

Jak wybrać legowisko dla psa

Jak dobrać rozmiar legowiska

Luksusowe legowiska seria Platinum

 

Nasze zwierzaki zasługują na wszystko, co najlepsze, gdyż to dzięki nim świat i my jesteśmy szczęśliwsi. Jednym ze sposobów okazania im wdzięczności jest zadbanie o posłanie w najwyższym możliwym wydaniu. Przyczynimy się do tego, gdy zapewnimy naszemu czworonogowi luksusowe legowisko należące do kolekcji Platinum.

 

Posłania wytworzone zostały z tkaniny najwyższej jakości stosowanej w przemyśle tapicerskim. To sprawia, że dbamy o wyjątkowy komfort dla dużych, jak i małych psów. Materiał jest trwały i odporny na wszelkie zadrapania. Nasze legowiska są łatwe w utrzymaniu czystości. Wystarczy wilgotna szmatka. Co więcej, legowisko można wyprać w pralce. Nie ulegnie rozciągnięciu i odporne jest na przetarcia. Nieważne, czy masz yorka czy boksera, każda psina uraduje się z naszego posłania.

Legowiska seria Standard

 

Niejednokrotnie proste rozwiązania bywają najlepsze. W myśl tej zasady stworzyliśmy legowiska dla psów z linii Standard. Mimo tego, że nie są to legowiska w wersji luksusowej, to wyróżniają się efektywnością i atrakcyjnością. Prezentowane legowiska mają różne rozmiary, więc idealnie sprawdzą się dla dużych, jak i małych psów.

 

Tkanina, z której produkowane jest nasze legowisko, jest antyalergiczna, chroni przed roztoczami i innymi niekorzystnymi czynnikami. Jest to więc idealne rozwiązanie dla czworonogów alergików. Co więcej, łatwo można je utrzymać w czystości (można prać w pralce). Wnętrze legowiska zawiera włókninę poliestrową, zapewniającą ochronę przed zimną posadzką. To komfort i kawałek przestrzeni, z której york, maltańczyk czy inny pies będzie mógł odpocząć.

Ekskluzywne legowiska seria Premium

 

Czworonożni przyjaciele są wyjątkowi, dlatego też koniecznie trzeba zadbać o zapewnienie im komfortowych warunków posłania. Warto więc zdecydować się na legowiska dla psów należące do linii Premium. Istotną kwestią w wyborze legowisk, jest tkanina wykorzystana do ich produkcji. Na wygodę pupila wpływa również właściwa wielkość legowiska. Dbamy także o różnorodność wzorów i kolorystyki posłań z określonej linii.

 

Bogactwo oferty sprawi, że z łatwością znaleźć można zarówno legowiska dla dużych, jak i małych psów. Zawierają one hipoalergiczne kulki silikonowe, chroniące przed rozwojem drobnoustrojów i alergenów. Są łatwe w utrzymaniu czystości. Wykazują również odporność na zagniecenia. Jeżeli szukasz wyjątkowego legowiska dla yorka, maltańczyka czy innego psa, to skorzystaj z naszej oferty.

 

Copyright © Beds4Dogs
Projekt i wykonanie: PierwszaStronaMedalu.pl