Realizacja zamówień 3 do 5 dni roboczych, darmowa dostawa powyżej 150 zł, przy płatności z góry .

Rozmiar XXL

Sortowanie
 • Legowisko dla psa – seria PLATINUM, rozmiar S
  Legowisko dla psa – seria PLATINUM, rozmiar XXL
 • Bezowe legowisko dla psa
  Beżowe legowisko dla psa – seria PLATINUM, rozmiar XXL
 • Brązowe legowisko dla psa serii Platinum
  Brązowe legowisko dla psa – seria PLATINUM, rozmiar XXL
 • Legowisko dla psa – seria PLATINUM, rozmiar S
  Ciemnoszare legowisko dla psa – seria PLATINUM, rozmiar XXL
 • Jasno szare legowisko dla psa
  Jasnoszare legowisko dla psa – seria PLATINUM, rozmiar XXL

Legowisko dla psa XXL – komfort dla Waszego pupila

Każdy pies, niezależnie od swego rozmiaru, zasługuje na miękkie i przede wszystkim wygodne posłanie, jednak jest to szczególnie istotne w przypadku większych ras psów. Bardzo duże psy stosunkowo często narażone są na choroby stawów, dlatego ich miejsce do spania musi być wyjątkowo komfortowe. Wiedząc, że chcecie swoim dużym pupilom zagwarantować najlepsze warunki snu, przygotowaliśmy dla Was ofertę legowisk dla psa w rozmiarze XXL. Każde oferowane przez nas legowisko dla psa XXL jest przytulne, miłe w dotyku, wygodne i bezpieczne. Zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą!

Najważniejsze cechy naszych legowisk

Legowisko dla psa XXL zostało uszyte z przyjemnych w dotyku materiałów, dzięki czemu nie podrażniają wrażliwej skóry psa, szczególnie tej skłonnej do alergii. Środek legowiska dodatkowo został wypełniony antyalergiczną kulką silikonową. Zadbaliśmy o to, by wypełnienia było odpowiednio dużo, by zagwarantować każdemu psu miękkość podczas snu i odpoczynku w legowisku.

Prezentowane w tej kategorii legowiska to produkty niezwykle trwałe. Każde legowisko zostało wyposażone w pokrowiec z zamkami, dzięki czemu można je zdejmować i prać w pralce, sprawiając, że posłanie psa zawsze będzie czyste i pachnące. Oczywiście suwak został ukryty w wewnętrznej części legowiska, by nie był on dostępny i widoczny dla oka czworonoga.

XXL legowisko – strona wizualna i dodatki

Poza aspektem komfortu snu psa należy także wspomnieć o kwestii wizualnej prezentowanych w tej kategorii legowisk XXL. Do posłań dołączane są miękkie poduszki w kształcie serca, kwadratu oraz kości. Ponadto legowisko może być ozdobione imieniem czworonoga oraz sercem z wyhaftowanym dwuwyrazowym napisem.

Legowiska w rozmiarze XXL – parametry techniczne

Legowiska dla psa XXL mają wymiary zewnętrzne 130 x 105 cm, natomiast wewnętrzne 92 x 70 cm. Przeznaczone są dla psów o wadze do 70 kg.

Jakim rasom są dedykowane duże legowiska?

Legowiska zostały stworzone z myślą o największych rasach psów. Dedykowane są takim rasom jak dog niemiecki, cane corso, berneński pies pasterki, mastif angielski czy nowofundland.