Szybka realizacja zamówień . Darmowa dostawa powyżej 150 zł .

Legowiska dla średnich psów - rozmiar M/L

Pies, podobnie jak człowiek, ma w domu swoje ulubione miejsce, gdzie najczęściej przebywa. Warto, aby znajdowało się w nim odpowiednie posłanie po to, by mógł odpocząć po dniu pełnym zabawy, zdrzemnąć się lub po prostu wyspać. Jeśli o to zadbamy, unikniemy problemów ze zniszczoną kanapą czy fotelem, bo nasz pupil upodobał sobie właśnie ten mebel. Jednak po kolei. Podstawową rzeczą, jaką musisz zrobić, jest dokładne zmierzenie Twojego pupila od czubka nosa, po sam koniec ogona. Z tą wiedzą możesz już zacząć przeglądać naszą ofertę. Jeśli Twój pies zaliczany jest do tzw. rasy średniej, ale jeszcze ma zadatki do wzrostu, możesz pokusić się o wybór legowiska dla średniego psa rozmiar M/L. Jest to produkt bezpieczny i trwały, wykonany z atestowanych materiałów oraz łatwy w czyszczeniu. Posiada właściwości antyalergiczne i jest niezwykle wygodny.

Sortowanie

Legowisko w rozmiarze M/L

Legowisko dla psa rozmiar M/L to produkt skierowany do właścicieli psów ras średnich. Są to duże spaniele, beagle, buldogi francuskie i angielskie czy staffiki. Aby mieć pewność, że kupisz odpowiednie posłanie, weź do ręki miarkę i zmierz boki aktualnego legowiska swojego czworonoga. Na tej podstawie możliwe będzie porównanie obecnego legowiska z nowym z naszego sklepu.

Legowiska w rozmiarze M/L mają wymiary: wewnętrzny 60 × 48 cm, a zewnętrzny 92 × 78 cm. Należy też przyjąć margines błędu +/- 2 cm. Opisywane legowiska są przystosowane do czworonogów o wadze od 14 do 22 kilogramów.

Zachęcamy też do zapoznania się z grafiką, znajdującą się u dołu strony.

Budowa legowiska

Legowisko dla średniego psa o rozmiarze M/L odznacza się bardzo dobrym wykonaniem, zastosowaniem trwałych, wysokiej klasy materiałów oraz prostą konstrukcją. Przy wypełnieniu używane są specjalne kulki z silikonu. Dzięki ich właściwościom antyalergicznym z powodzeniem są wykorzystywane w wielu produktach przeznaczonych dla zwierząt. Aby ułatwić czyszczenie, powłoka ma wszyte specjalne suwaki, które umożliwiają jej zdjęcie. Następnie można ją wyprać w pralce, pamiętając, aby do tego procesu używać środków bezpiecznych dla zwierząt i niepowodujących niepożądanych reakcji. To produkty, które cechuje wysoka jakość wykonania. Możesz wybrać je z bogatej palety kolorystycznej i dopasować idealnie do wnętrza, w jakim się będą znajdowały. Aby jeszcze bardziej zaznaczyć obecność czworonoga w domu, polecamy legowisko dla psa z imieniem M/L. Z przodu dużą czcionką wypisane będzie imię Twojego pupila, a w ozdobnym serduszku możemy umieścić dowolną treść.

Dopasowanie odpowiedniego rozmiaru legowiska dla Twojego psa to dosyć skomplikowana sprawa, ale dzięki naszej pomocy i zastosowaniu kilku wskazówek z pewnością wybierzesz produkt idealny dla Ciebie i Twojego psa. Odpoczynek po wyczerpującej zabawie, krótka drzemka czy dłuższy sen to tylko niektóre sytuacje, w których legowisko sprawdzi się doskonale. Ma prostą konstrukcję ułatwiającą wejście do niego, jest wyprofilowana w taki sposób, aby pies mógł swobodnie obserwować to, co się wokół niego dzieje. Wykazuje bardzo dobrą izolację termiczną, dzięki której pies nie odczuwa dyskomfortu w postaci zimnej podłogi. Powłoka wykonana jest z włókien poliestrowych, które cechuje wysoka odporność na rozerwanie czy przetarcie, co jest niezwykle istotne w przypadku czworonogów, gdyż ostre pazury potrafią poczynić spustoszenie wśród mebli i zabawek. Legowisko dla psa w rozmiarze M/L to produkt wysokiej klasy, którego nie może zabraknąć w Twoim domu. Odpowiednio dobrany kolor sprawi, że oprócz funkcjonalności stanowić będzie także element dekoracyjny. Kup dziś, a już zawsze będziesz miał pewność, że kanapa w salonie albo fotel pozostaną nienaruszone, a Ty po ciężkim dniu pracy też będziesz miał gdzie wypocząć. Twój pies będzie Ci za to wdzięczny.

legowisko dla średniego psa - rozmiar m/l