Legowiska, leżanki i siedziska – seria Standard

Jesteśmy zdania, że prostota również może być niezwykle efektywna i atrakcyjna. Z tym właśnie przekonaniem stworzyliśmy linię Standard naszych legowisk. Znajdziesz wśród nich posłania w różnych kolorach oraz rozmiarach. Dzięki temu z naszych produktów mogą korzystać zarówno mniejsze, jak i średnie oraz większe psiaki. Gwarantujemy, że wszystkim z nich będzie w naszych posłaniach niezwykle wygodnie!

 

Wykorzystane do produkcji naszych legowisk materiały są całkowicie hipoalergiczne i hamują rozwój roztoczy oraz innych alergenów. Dzięki temu z powodzeniem sprawdzą się dla wrażliwych pupili. Dodatkowo w łatwy sposób dają się one czyścić – również w pralce. Środek posłania został wypełniony włókniną poliestrową, która wykazuje doskonałe właściwości termoizolacyjne i co za tym idzie chroni zwierzę przed chłodem płynącym z posadzki.

 

Nasze legowiska z serii Standard zostały tak zaprojektowane, by nie tylko umożliwiać komfortowy wypoczynek, ale pozwalać również np. obserwować krzątających się po pokoju domowników. Zadbaliśmy o kompleksowość tego produktu – podaruj go swojemu zwierzakowi i ciesz się jego zadowoleniem!

 

Copyright © Beds4Dogs
Projekt i wykonanie: PierwszaStronaMedalu.pl